Společnost KION Group je největším výrobcem průmyslových vozíků v Evropě a světovou jedničkou v řešeních pro dodavatelský řetězec. Ve více než 100 zemí světa KION Group navrhuje, vytváří a implementuje logistická řešení, která optimalizují tok materiálů a informací v továrnách, skladových a distribučních centrech. V závodě v Ostrově u Stříbra vyrábíme dopravníkové systémy Dematic.

Accounting analyst

Náplň práce

- sledování vybraných účtů – kontrola nákladů

- správa DPH

- spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách

- spolupráce v rámci interních a externích auditů

- spolupráce s nově zřízeným shared service centrem

- příprava podkladů pro fakturaci

- podílení se na kalkulacích

- kontrola vnitropodnikových cen

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

- znalost českého účetnictví, IFRS výhodou

- znalost anglického jazyka na úrovni B2 (denní komunikace)

- zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky

- pokročilá znalost MS office - především excel

- znalost SAP

Co vám můžeme nabídnout

- práce v čistém prostředí a příjemném kolektivu

- atraktivní mzdové ohodnocení

- smlouvu na dobu neurčitou

- 5 týdnů dovolené

- vánoční příspěvek ve výši 25 % hrubé měsíční mzdy

- příspěvek na letní dovolenou ve výši 25 % hrubé měsíční mzdy

- obědy zdarma

- příspěvek na dopravu 2,50 Kč/km (max. 35 km)

- roční bonus - závisející na výkonu

- cafeterie 4.500 Kč,-/rok

Společnost
KION Supply Chain Solutions Czech, s.r.o.
Adresa
Kostelec – Ostrov u Stříbra
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Účetní, Ekonom, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KION Supply Chain Solutions Czech, s.r.o., Nikola Edlová
+420 703 182 601
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.