Pro výrobní a technologickou společnost PULS v Chomutově hledáme nové kolegy na pozici:

Zkušební technik

Náplň práce

  • obsluha testerů a provádění zkušebních testů našich výrobků - 12 hod. směnny (denní, noční, volno,volno)
  • vhodné i pro absolventy, důchodce

Požadavky:

  • vyučení nebo ÚSO v oboru elektro nebo IT NUTNÉ,
  • vyhláška 50, minimálně §5 výhodou, ne podmínkou

Mzda:

  • Mzda: 23 600,-, 1 000,- odměna za směnnost (+ 900 průměrně za měsíc příplatky za noční směny, 700,- příplatky za práci o víkendu) + ostatní benefity jako vždy
  • dotovaná strava, doprava z Jirkova a Chomutova zajištěna
  • náborový příspěvek 15000 Kč

Nástup: ihned

PULS je jedním z nejlepších zaměstnavatelů v regionu s rozvinutou firemní kulturou a skvělými lidmi, kterých si umí Vážit a ocenit je. Jestli splňujete naše požadavky a chcete se stát PULSianem, tak nám o sobě dejte vědět.

Společnost
Lidé a Příležitosti s.r.o.
Adresa
Pražská 5639, Chomutov
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 23 600 – 26 050 Kč / měsíc
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl, Technik výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.