Fruitisimo je síť ovocných barů. Prodáváme zdravé produkty lidem s aktivním přístupem k životu. Za 17 let jsme stihli otevřít již 80 prodejen ve 3 zemích a máme bohaté zkušenosti s franchisingem.

SALES MANAGER - B2B a ON-LINE

Do našeho mladého, usměvavého týmu, hledáme nového kolegu/kolegyni pozici SALES MANAGER, schopného řídit a rozvíjet aktuální i nové projekty v rámci on-line prodejní kanálů a firemní klientely.

Co vás čeká

Akvizice nových zákazníků z řad firem (B2B)
Rozvoj spolupráce se stávajícími firemními zákazníky (péče o zákazníky, kalkulace zakázek)

  • Realizace zakázkových eventů
  • Správa a rozvoj on-line prodeje Fruitisimo
  • Koordinace a rozvoj projektů v rámci marketplace (např. DámeJídlo)
  • Vlastní Fruitisimo Rozvoz
  • Podílení se na vývoji a inovaci on-line produktové nabídky
  • Zodpovědnost za plnění plánů a dosahování stanovených cílů
  • Pravidelný reporting
  • Práce v terénu i kanceláři

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Aktivní obchodní duch, komunikativní osobnost s pozitivními emocemi

  • Silná orientace na výsledek Zodpovědný a loajální přístup k práci
  • Organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost s důrazem na detail
  • Praxe na obchodní pozici s aktivním prodejem
  • Výhodou jsou zkušenosti s on-line prodejem a B2B klientelou
  • časová flexibilita
  • Pokročilá znalost práce na PC (MS Office)
  • Min. SŠ s maturitou
  • Základní znalost AJ
  • Aktivní řidič, ŘP sk. B

Výhodou bude, pokud budete umět

  • praxe na obchodní pozici s aktivním prodejem výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • práci na HPP v úspěšné a dynamické české společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení (fix + motivační složka mzdy)
  • Možnost kariérního růstu
  • Práce v mladém kolektivu
  • firemní benefity (sleva na produkty, sick days)
  • Multisport karta

Společnost
Fruitisimo
Adresa
bratří Dohalských 149/1, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Marketing, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Project Manager, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Fruitisimo, JIří Palma