Česká konzultační a vývojářská společnost Intelligent Technologies pomáhá svým klientům dělat lepší rozhodnutí. Společnost implementuje a dodává řešení v oblasti datové analytiky.

BI data engineer

V INTECS hledáme posilu na pozici BI Data engineer. Sedíme v centru Brna a pracujeme s nejmodernějšími cloudovými technologiemi pro ukládání a analýzu dat, datové modely a reporty vytváříme v Power BI, na backendu pracujeme s Azure technologiemi (Data Factory, SQL DB, Analysis Services, data lake, machine learning). Zavádíme datovou analytiku do firem středních i velkých, v ČR, Evropě i Americe. Aktuálně pravidelně pracujeme pro 30-40 různých firem.

Máte zkušenosti s práci s daty a chcete udělat další krok ve své kariéře? Lákalo by Vás pomáhát firmám uspět, bavit se s inspirativními a chytrými lidmi, za vaší prací vidět výsledky? Přidejte se k nám a podílejte se na projektech pro NOTINO, Marks & Spencer, Kofola, Oriflame, Procter & Gamble, Rossmann, ASAHI, Astratex, DB Schenker, HOPI a další.

Víme, že náš úspěch závisí na lidech, a proto do týmu hledáme talentované lidi, kteří nás obohatí o nové zkušenosti, nebojí se říci svůj názor a dokáží inspirovat ostatní k těm nejlepším výkonům. Spíše než individualista mezi nás zapadne někdo, kdo se nebojí zeptat, když něco neví a rád poradí ostatním a podělí se o své zkušenosti.

Projekty řídíme v Targetprocess, vnitřní fungování je plně v cloudu přes O365, komunikujeme (a učíme to i zákazníky) v Teamsech, práci pro zákazníky evidujeme v Togglu.

Na pozici BI Data engineer budete spolupracovat na vývoji datových skladů a komplexních reportovacích řešeních. Budete navrhovat databáze i data lake a nejčastěji budete psát SQL dotazy, vytvářet ETL pipeliny, vytvářet skripty nebo funkce (třeba v PowerShellu nebo Pythonu) a budete v první linii při komunikaci se zákazníkem o jeho potřebách.

Proč pracovat u nás? Třeba proto, že se snažíme o fajn atmosféru a aby se u nás všem líbilo. Podporujeme používání nových technologií, certifikace, účast na konferencích a profesní růst. Chceme se potkávat osobně v kanceláři, ale umíme fungovat i zcela vzdáleně. A třeba je zajímavé i to, že jsme získali 8x Microsoft Awards za posledních 8 let.

Za to vám nabízíme spoustu zajímavé práce, atraktivní finanční ohodnocení a mnoho dalších bonusů (pololetní odměny, multisport kartu, stravenky, týden dovolené navíc, vzdělávání, jazykové kurzy, atd.).

Máte pocit, že je to příležitost právě pro Vás? Napište nám.


Informace o pozici

Společnost
Intelligent Technologies, s.r.o.
Adresa
Vlhká 194/25, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Intelligent Technologies, s.r.o. - www.intecs.cz, Luboš Bednář