Podporujeme lidi s duševním onemocněním a napomáháme jim najít cestu ke spokojenému, důstojnému a perspektivnímu životu, protože:

• víme, že psychóza či jiné duševní onemocnění může potkat každého.
• věříme, že se z duševní nemoci dá zotavit.

Chcete svoji práci obohatit o hlubší smysl? Pak čtěte dál, možná hledáme právě Vás!

Psycholog do CDZ Podskalí - zkrácený úvazek

Co vás čeká

Stanete se součástí našeho týmu Centra duševního zdraví Podskalí, kde našim klientům nabízíme individuální či skupinovou psychoterapii a další psychologické služby. Děláme zajímavé projekty a podpůrné aktivity pro klienty tak, aby lépe zvládali situace v běžném životě. Pracujeme nejenom v ambulanci, ale i v terénu. Snažíme se o odlišné pojetí práce než v běžných psychiatrických zařízeních. V rámci multidisciplinárního týmu úzce spolupracujeme s psychiatrem a sociálními pracovníky. Důležité je, že nás to baví!

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Základem jsou zkušenosti s prací s lidmi s duševním onemocněním (zejména problematiky psychotických onemocnění).
  • kurz: Psycholog ve zdravotnictví výhodou
  • Respekt ke klientům a jejich zkušenostem.
  • Motivaci vyjít ze zajatých kolejí psychiatrické praxe.
  • Chuť jít vstříc moderním trendům v péči o duševní zdraví.
  • Inovativního ducha, odhodlání a vnímat věci z více úhlů pohledu.

Co vám můžeme nabídnout

  • Spolupráci na zkrácený úvazek 0,2 - 0,4.
  • Práci, která dává smysl v prostředí zaměřeném na „recovery“ přístup.
  • Možnost aktivně se podílet a ovlivnit rozvoj poskytovaných služeb.
  • Neformální pracovní atmosféru.
  • Multidisplinární tým odborníků, o který se můžete opřít.
  • Podporu akreditovaného odborného vzdělávání, stáží a další rozvojové aktivity.
  • Pravidelnou týmovou i individuální supervizi.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Dovolená 5 týdnů + 4 sick days.

Náležitosti výběrového řízení:

Podmínkou pro účast ve výběrovém řízení je strukturovaný životopis a motivační dopis.

Nástup a délka úvazku dle dohody.

Fokus Praha si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Společnost
Fokus Praha, z.ú.
Adresa
Vnislavova 48/4, Praha – Vyšehrad
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace