Značka PBS je díky své více než 200leté tradici jednou z nejdéle působících strojírenských značek na světě. Vyrábí turbínová zařízení pro letectví, energetiku či dopravní průmysl. Dodává parní a expanzní průmyslové turbíny. Řadí se rovněž k předním evropským dodavatelům přesných odlitků ze superslitin na bázi niklu a kobaltu. Hlavním oborem je však letecký průmysl. Více než 50 let vyrábí pomocné energetické jednotky a klimatizační systémy pro různé typy letounů a helikoptér. V posledních 20 letech rozšířila své produkty o turbínové pohonné jednotky především pro bezpilotní letouny. V tuto chvíli obsazujeme pozici

OBCHODNÍ ŘEDITEL | DIVIZE PŘESNÉHO LITÍ

Náplň práce:

  • Řízení obchodního oddělení divize přesného lití – plánování, realizace strategií a cílů; plánování a řízení prodeje; optimalizace a zefektivnění obchodních procesů divize; odpovědnost za hospodářský výsledek; vyhledávání obchodních příležitostí a dalšího rozvoje
  • Vedení cca 10 členného mezinárodního týmu obchodníků
  • Řízení, rozvoj, hodnocení výkonu a motivace zaměstnanců
  • Komunikace a udržování obchodních vztahů s klíčovými zákazníky a rozvoj nových obchodních partnerství
  • Reprezentace společnosti na mezinárodních společenských událostech

Požadujeme:

  • Zkušenosti a všeobecný přehled z oblasti strojírenství podmínkou, zkušenosti z oblasti slévárenství velkou výhodou
  • Prokazatelné zkušenosti s rozvojem obchodu na zahraničních trzích podmínkou
  • Pokročilou znalost anglického jazyka podmínkou
  • Schopnost řešit problémy, rozhodnout se a vyhodnotit priority, řídit změny
  • Aktivní přístup k sebevzdělávání, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost a loajalitu

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí inovativní české firmy s unikátním know-how
  • Spolupráci se špičkovými technologickými odborníky na světové úrovni
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Odborné i rozvojové vzdělávání
  • 23 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Dotované závodní stravování (příspěvek 50 %)

Pro více obsazovaných pozic sledujte naše webové stránky: https://www.pbs.cz/cz/kariera

Společnost
První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Adresa
Vlkovská 279, Velká Bíteš
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Obchodní ředitel/manažer, Výkonný ředitel, Výrobní ředitel/manažer, Country Director/Manager, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., Simona Ševčíková