Pro našeho klienta, významnou mezinárodní výrobní společnost, hledáme zkušeného kandidáta/tku na pozici:

IT MANAGER INDUSTRY 4.0

POPIS POZICE/NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vedení týmu IT oddělení, jeho motivace a rozvoj v odborném růstu
  • Vedení týmu robotizace a automatizace

  • Zodpovědnost za správu HW a vývoj SW aplikací pro závody a pobočky v celé skupině
  • Podpora a účast na lokálních i mezinárodních IT projektech
  • Podílení se na rozvoji automatizace a robotizace ve výrobě
  • Sledování nových trendů v oblasti IT a průmyslu 4.0
  • Rozvoj a zavádění IT procesů na lokální bázi
  • Zodpovědnost za nákup IT vybavení pro další technologický rozvoj
  • Odpovědnost za rozpočet IT oddělení
  • Vytváření interních IT předpisů
  • Zajištění IT bezpečnosti
  • Zodpovědnost za dodržování stanovených KPI´s
  • Reporting managementu společnosti

POTŘEBNÉ ZNALOSTI/OČEKÁVÁME:

  • Praxe na obdobné vedoucí pozici (min. 3 roky)
  • Zkušenost s vedením IT týmu ve výrobní společnosti s automatizovanou výrobou
  • Znalost moderních technologií – průmysl 4.0
  • Velmi dobrá znalost AJ nebo NJ
  • VŠ s IT nebo elektrotechnickým zaměření
  • Výborné prezentační a komunikační dovednosti

NABÍZÍME:

  • Zázemí nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Příležitost zaujmout klíčovou pozici ve firmě
  • Účast na zahraničních projektech
  • Velmi dobré finanční ohodnocení

LOKALITA/MÍSTO VÝKONU PRÁCE: okres Prachatice/Praha

Společnost
Kienbaum und Partner GmbH
Adresa
Jihočeský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, IT ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Kienbaum und Partner GmbH, Lenka Pavlíčková
+420 733 657 322