Naší prioritou je individuální přístup – vážíme si Vašeho zájmu o naše pozice. Základem úspěchu každé firmy je kvalifikovaný tým pracovníků. Ani nejdokonalejší strategie, nejchytřejší marketing a progresívní finanční operace neuspějí, pokud firma nebude mít správné lidi na správných místech.

Účetní AP se znalostí Nj.

Pro úspěšnou, nadnárodní společnost, jejíž součástí je i sdílené centrum služeb. Pozice je velmi vhodná i pro absolventku /absolventa s krátkou praxí v účetnictví a se zájmem o kariéru v oblasti účetnictví a ochotou učit se novým věcem.

Jaká bude náplň Vaší práce:

  • zpracování příchozích fakur, příprava týdenních plateb
  • kontrola otevřených položek, zúčtování vnitropodnikových závazků
  • zodpovědnost za účetní procesy pro německy hovořící pobočky firmy

Co od Vás budeme očekávat:

  • VŠ /SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • praxe na obdobné pozici je výraznou výhodou
  • pokročilou znalost Nj. pro komunikaci jak v ústní, tak písemné podobě
  • pečlivost, důslednost, pracovitost
  • příjemné vystupování pro komunikaci s kolegy v týmu
  • PC rutinně

Co Vám budeme moci nabídnout:

  • pěkné finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a délce praxe
  • hlavní zaměstnanecký pracovní poměr (není možné pracovat na ŽL)
  • řadu zaměstnaneckých výhod
  • široké zázemí, přístup k nejmodernějším technologiím

Vaše CV přivítáme na níže uvedeném kontaktu stisknutím tlačítka Odeslat. Děkujeme za Váš zájem.

Společnost
Perfect Consulting CZ
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Němčina (Pokročilá)
Benefity: Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Perfect Consulting CZ, Mgr. Jana Vyhnalová