Pro stabilní českou společnost působící v oblasti dopravy a dopravního značení hledáme vhodného uchazeče na pozici projektanta dopravního značení.

Požadujeme:

• minimálně středoškolské vzdělání, ideálně stavebního zaměření

• znalost práce na PC – MS Office, AutoCAD

• organizační a komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, časovou flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se

• řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

• orientační znalost Brna a okolí

Náplň práce:

• vypracování projektové dokumentace – prováděcí, výrobní, dodavatelská

• komunikace s investorem, s úřady

• práce v terénu

Nabízíme:

• zajímavou práci v mladém kolektivu

• odpovídající finanční ohodnocení

• firemní automobil

• stravenky, notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely

• práci na HPP

• nástup možný ihned

Těšíme se na Vaše reakce a na budoucí spolupráci.

Společnost
DoZBos s.r.o.
Adresa
Brno – Slatina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Služby, Stavebnictví a reality, Administrativní pracovník, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

DoZBos s.r.o., Michaela Bendová
604 791 391