Dobrý den!

Vítejte v Employment Express. Děkujeme Vám za Váš zájem o tuto pozici.

V případě, že splňujete požadavky, budeme rádi, když o následující pozici zažádáte. Můžete si být jisti, že se Vám dostane přátelských a profesionálních služeb, stejně tak jako rady pro Vaši budoucí kariéru.

Trade Marketing Specialist: předchozí zkušenost v FMCG nutná

Naším klientem je americká společnost působící v oblasti rychloobrátkového zboží. V současnosti vyhlašují výběrové řízení na pozici TRADE MARKETING SPECIALIST. Jedná se o samostatnou pozici v rámci trade marketingu, jejíž hlavním cílem je zajištění a distribuce POS materiálů v rámci jednotlivých marketingových kampaní, a to na všech obchodech v rámci České republiky.

Náplň práce:

  • Denní kontakt s obchodními zástupci a regionálními manažery a zjišťování jejich potřeb POS materiálů, stojanů a dalších produktů. Zjišťování technických specifikací a množství toho, co potřebují.
  • Sepisování technických požadavků pro produkční agentury, přesná komunikace toho, co je potřeba vyrobit, technické požadavky, množství, termíny dodání, rozpočet, atd.
  • Dohled nad výrobou, rozpočtem, dodacími lhůtami a zpětná komunikace s obchodními zástupci.
  • Koordinace instalace vyrobených materiálů. Dle složitosti a náročnosti sestavení buď zajištění instalace výborní firmou či přímo obchodními zástupci.
  • Dohled nad měsíčním čerpáním rozpočtu, tvorba objednávek.
  • Zajištění měsíčních inventur ve skladech.
  • Zajištění dodávek napříč celou Českou republikou.

Úspěšný uchazeč musí splňovat následující požadavky:

  • Předchozí pracovní zkušenost v nákupu, logistice, trade marketingu, apod.
  • Velice dobrá znalost anglického jazyka, minimálně na úrovni B2
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Schopnost řešit problémy organizačního charakteru

Nabízíme Vám:

  • 5 týdnů dovolené
  • Sickdays
  • Možnost využití home-office
  • Penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Kupon MHD
  • Multisport kartu
  • Nákup produktů se zaměstnaneckou slevou
  • Mobilní telefon pro pracovní i soukromé využití

Společnost
Employment Express, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Marketing, Nákup, Specialista marketingu, Specialista logistiky, Supply Chain Specialist, Trade Marketing, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura