Již déle než 20 let jsme významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb a dalších speciálních služeb nejen pro průmyslové provozy, ale také kanceláře, správní budovy, školy, nemocnice, obchody, banky nebo hotely. Kromě úklidu se zabýváme i celou řadou dalších činností - od údržby zeleně přes bezpečnostní služby až po správu budov.

Ředitel oblasti - facility management (obnovené VŘ) - JM

Po delším čase, kdy nám ruce svazovala přísná protiepidemiologická opatření, jako např. cestování mezi okresy apod., obnovujeme výběrové řízení na pozici Ředitel oblasti.

Pokud se Vám pracovní náplň zamlouvá neváhejte a přihlaste se :)

Co Vás čeká a nemine:

• zodpovědnost za přípravu, rozjezd, chod a ekonomiku středisek
• zpracovávání kalkulací pro jednotlivá střediska a pracovní úseky
• vyhledávání možností rozšíření poskytovaných služeb
• jednání se zákazníky a reporting vedení společnosti
• aktivní účast na poradách vedení
• vedení podřízených
• zodpovědnost za udržování kvality, BOZP, PO a know-how
• aplikace právních a jiných požadavků do fungování společnosti
• přímá účast při prověrkách integrovaného systému managementu
• dennodenní komunikace napříč odděleními společnosti

Profil ideálního kandidáta:

• min. SŠ s maturitou (technického nebo ekonomického směru)
• praxe min. 5 let ve vrcholovém managementu – podmínkou (ideálně v oboru facility)
• výborná znalost práce s PC (MS Word, Excel, internet)
• ŘP sk. B – aktivní řidič (služební cesty v rámci ČR)
• znalost AJ na komunikativní úrovni - výhodou
• schopnost vést a motivovat tým
• další požadavky: časová flexibilita, samostatnost, organizační schopnosti, umění jednat s lidmi

Rádi Vám nabídneme:

• podporu a zázemí stabilního zaměstnavatele s 23 letou historií a jasnou vizí do budoucna
• prostor pro inovace
• přímou účast na rozhodování o strategiích u nových i stávajících projektů
• interní i externí vzdělávání (odborná školení, výuka cizího jazyka, manažerské dovednosti, měkké dovednosti a další)
• zajímavé mzdové ohodnocení odvislé od nabytých zkušeností
• mobilní telefon, notebook, služební automobil (vše ke služebním účelům)
• okamžitý nástup

Společnost
HPF CleanCat s.r.o.
Adresa
okres Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Služby, Vrcholový management, Project Manager, Výkonný ředitel, Technický ředitel/manažer, Ředitel/manažer kvality, Provozní ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel