Žádné vypisování dovolenek, žádné korporátní zbytečnosti, které lidi otravují a zdržují je od práce. Žádné porady, které lidem nedávají smysl a na kterých se zbytečně nudí, žádné pomluvy a žádné intriky. Nekontrolujeme příchod a odchod, nemáme nesmyslná "kápéíčka". Zkrátka nemáme žádný korporátní "bulšit". V IRESOFTu můžeš být sám sebou a vytvářet produkt, který lidem dává smysl, který lidé opravdu používají a pomáhá jim. Můžeš u nás měnit zaběhlé způsoby, udělat chybu a mít špatný den. Nikdo se tady neschová a nikdo tu není zbytečný. Pokud hledáš selský rozum, jsi tu správně!

Dalibor hledá markeťáka/markeťačku pro PR a LOVEBRAND

Ahoj, jsem Dalibor. V IRESOFTu jsem čtvrtým měsícem. Nastoupil jsem jako markeťák pro jeden z našich produktů v komerčních službách, ale nyní jsem dostal nově na starost vybudovat nový tým marketingu pro celý IRESOFT, který se bude starat o vztahový marketing, výkonnostní marketing, budování brandu a pomáhat i s HR marketingem. Firma roste, máme novou vizi a k ní potřebujeme silný marketingový tým. Pokud žiješ světem marketingu, baví Tě, chápeš ho jako poslaní ovlivňovat svět kolem sebe a posunovat věci dál než jen tam, kam vidí ostatní, přijď mezi nás.

Koho hledám a co na tebe čeká?

  • Hledám člověka, který bude mít blízko k PR. Pozice je vytvořena zejména z potřeb našeho produktu CYGNUS. Uživatelé tohoto produktu jsou sociální služby, tedy lidé, kteří pomáhají ostatním. Od tebe se očekává:
  • Na pravidelné bázi s našimi zákazníky komunikovat, informovat je o nových věcech, provádět je naším systémem tak, aby náš software byl pro ně pomocníkem, nikoliv překážkou v duchu našeho motta „Stojíme při Vás“.
  • Mít pod palcem veškerou marketingovou komunikaci se zákazníky, vědět, kdy a co komu říkáme nebo píšeme, vytvářet tyto texty, aby byly srozumitelné, aby pomohly při řešení všech situací.
  • Nebude to jen o textech, ale i organizaci naší účasti na veletrzích, konferencích, školeních, podpoře všech setkání našich obchodníků s klienty.
  • Na Tobě tedy bude i sestavení a výroba různých informačních materiálů, letáků a brožur, návrhy a realizace reklamních předmětů a dárků, které potěší naše zákazníky a bude podporovat budování LOVE BRANDU.

Co bys měl/a na tuto pozici umět?

  • Měl/a bys tedy umět dobře napsat texty, dobře koordinovat komunikaci k zákazníkovi napříč celou firmou, zorganizovat eventy, vymyslet, co naše zákazníky potěší a zrealizovat vše tak, aby naši zákazníci byli nadšení ambasadoři našeho produktu s pocitem, že stojíme při nich. Nebudou to ale jen sociální služby, které budeš podporovat.
  • Setkáš se i s komerční sférou a naším komerčním produktem Alveno. Tady se musíš ukázat jako obchodem protřelý markeťák, který ví, jak napsat text, který přivede zájemce o náš produkt. Měl/a bys mít v těchto oblastech už zkušenosti, které budeme chtít hned na začátku našich setkání ukázat.

Jak budeme fungovat?

Nebudu Ti říkat, co máš dělat. Sám si najdeš svoji práci, svoje cíle, sám budeš přicházet s tím, jak splnit celkové marketingové cíle. Řekneš si, co k tomu potřebuješ a sám si vše zkoordinuješ napříč týmy v IRESOFTu. Budeš i dobrým kolegou v marketingovém týmu. Budeš koordinovat svoji činnost se svými kolegy marketingu tak, abychom všichni táhli za jeden provaz a stejným směrem.

Co dál ti můžu nabídnout?

  • Samostatnost, volnost, home office, oficiální i neoficiální týmové akce, bezva kolektiv, kde nenajdeš zášť ani pomluvy, kde naopak najdeš pomoc, spolupráci, ochotu, zábavu a atmosféru, kterou jsi určitě v práci ještě jinde nezažil/a.
  • Nabízím ti i sebepoznání, jak jsi disciplinovaný/á a zodpovědný/á za své výsledky, které máš přinášet.
  • A k tomu navíc pátý týden dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na volný čas a spoustu dalších maličkostí...

Zaujal jsem tě? Tak pojďme probrat možnosti naší spolupráce.


Informace o pozici

Společnost
IRESOFT s.r.o.
Adresa
Cejl 37/62, Brno – Zábrdovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Brand manager, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista PR, Specialista marketingu, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

IRESOFT s.r.o., Renáta Balíková