Žádné vypisování dovolenek, žádné korporátní zbytečnosti, které lidi otravují a zdržují je od práce. Žádné porady, které lidem nedávají smysl a na kterých se zbytečně nudí, žádné pomluvy a žádné intriky. Nekontrolujeme příchod a odchod, nemáme nesmyslná "kápéíčka". Zkrátka nemáme žádný korporátní "bulšit". V IRESOFTu můžeš být sám sebou a vytvářet produkt, který lidem dává smysl, který lidé opravdu používají a pomáhá jim. Můžeš u nás měnit zaběhlé způsoby, udělat chybu a mít špatný den. Nikdo se tady neschová a nikdo tu není zbytečný. Pokud hledáš selský rozum, jsi tu správně!

Dalibor hledá markeťáka/markeťačku pro online marketing

Ahoj, jsem Dalibor. V IRESOFTu jsem čtvrtým měsícem. Nastoupil jsem jako markeťák pro jeden z našich produktů v komerčních službách, ale nyní jsem dostal nově na starost vybudovat nový tým marketingu pro celý IRESOFT, který se bude starat o vztahový marketing, výkonnostní marketing, budování brandu a pomáhat i s HR marketingem. Firma roste, máme novou vizi a k ní potřebujeme silný tým. Pokud žiješ světem marketingu, baví Tě, chápeš ho jako poslaní ovlivňovat svět kolem sebe a posunovat věci dál než jen tam, kam vidí ostatní, přijď mezi nás.

O pozici

Tuto pozici jsem pro Tebe uvolnil sám. Vystřídáš mě na místě, které jsem doteď zastával. Budeš mít na starosti zejména tvorbu a správu výkonnostních on-line kampaní pro komerční produkt Alveno. Tvým hlavním cílem bude získávat nové zájemce o docházkový systém – kontakty, které poté předáš našim obchodníkům, kteří už ví, jak tyto příležitosti proměnit v business.

Budeš tvořit webové stránky, optimalizovat je z hlediska SEO, nastavovat správná klíčová slova, pod kterými zákazníci vyhledávají software na správu docházky svých zaměstnanců, budeš s on-line agenturou stavět PPC kampaně, vyhodnocovat je a optimalizovat pro co nejlepší výkon. Musíš žít světem RTB, CTR, CPA, impresí, zpětných odkazů, remarketingem. Měl bys vědět, jak správně napsat blog z pohledu optimalizace pro vyhledávače, aby se stal navštěvovaným a čteným. Měl bys umět zorganizovat webinář, zrealizovat na něj kampaň a přivést co nejvíce posluchačů – potencionálních zákazníků. Znáš některé z e-mailingových služeb a dovedeš je skvěle ovládat. Víš, jaké jsou zákonitosti e-mail marketingu, jak napsat dobrý e-mail a práce s databázemi je pro Tebe rutinní záležitostí. Budeš nápomocen i světu sociálních služeb a produktu CYGNUS. I tam máme webové stránky, které potřebujeme udržovat aktuální a spravovat je, aby plnily definované cíle.

Co bys měl na tuto pozici umět?

Na této pozici uplatníš a rozšíříš své dosavadní zkušenosti z on-line marketingu. Měl/a bys být samostatný/á, znát různé možnosti on-line světa a využívat své znalosti ve spolupráci s online agenturou. Potřebuji vědět, že rozumíš své práci a umíš si ji vyhodnotit, takže už bys měl mít něco v této oblasti za sebou. Měl/a bys být zároveň týmovýhráč, kooperovat s ostatními z týmů, vnímat jejich požadavky a správně využít jejich dovedností k ještě lepšímvýsledkům.

Jak budeme fungovat?

Budujeme nový marketingový tým v IRESOFTu, který si svoje hřiště bude muset nejdříve vymezit. Nečeká se od nás, že budeme jen plnit požadavky z jiných týmů. Našim společným posláním bude posunovat marketing a značku vpřed. Výsledky všech týmů budou s našim přispěním lepší než bez něj, a tuto přidanou hodnotu kolegové z ostatních týmů dokážou časem definovat a popsat. Nikdo nám nebude říkat, co máme dělat, nikdo nám nebude stanovovat plán, je to jen na nás, jakou cestu si zvolíme, abychom naplnili poslání marketingu v IRESOFTu.

A to bude i Tvoje hřiště. Nebudu Ti říkat, co máš dělat. Sám/a si najdeš svoji práci, svoje cíle, sám/a budeš přicházet s tím, jak splnit celkové marketingové cíle. Řekneš si, co k tomu potřebuješ a sám/a si vše zkoordinuješ napříč týmy v IRESOFTu. Budeš i dobrým kolegou/kolegyní v marketingovém týmu. Budeš koordinovat svoji činnost se svými kolegy marketingu tak, abychom všichni táhli za jeden provaz a stejným směrem.

Co ti můžu nabídnout?

Samostatnost, volnost, home office, týden dovolené navíc, stravenky, multisportku nebo benefitku, oficiální i neoficiální týmové akce, bezva kolektiv, kde nenajdeš zášť ani pomluvy, kde naopak najdeš pomoc, spolupráci, ochotu, zábavu a atmosféru, kterou jsi určitě v práci ještě jinde nezažil. Zároveň ti nabízím i sebepoznání, jak jsi disciplinovaný/á a zodpovědný/á za své výsledky, které máš přinášet.

Co na to říkáš?

Rezonujeme s tvojí představou o práci, ve které můžeš být šťastný celých 2000 hodin ročně? To je totiž čas, který společně strávíme. Chceme, aby byl tento čas vyplněn prací, která tě vnitřně uspokojuje a dává ti smysl, s kolegy, se kterými si rozumíš po profesní i lidské stránce a na místě, kde se ti pracuje dobře. Pokud to vnímáš stejně, ozvi se mi! A rovnou mi napiš, proč bys zrovna ty měl/a být mým novým členem týmu,


Informace o pozici

Společnost
IRESOFT s.r.o.
Adresa
Cejl 37/62, Brno – Zábrdovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Brand manager, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

IRESOFT s.r.o., Renáta Balíková