Žádné vypisování dovolenek, žádné korporátní zbytečnosti, které lidi otravují a zdržují je od práce. Žádné porady, které lidem nedávají smysl a na kterých se zbytečně nudí, žádné pomluvy a žádné intriky. Nekontrolujeme příchod a odchod, nemáme nesmyslná "kápéíčka". Zkrátka nemáme žádný korporátní "bulšit". V IRESOFTu můžeš být sám sebou a vytvářet produkt, který lidem dává smysl, který lidé opravdu používají a pomáhá jim. Můžeš u nás měnit zaběhlé způsoby, udělat chybu a mít špatný den. Nikdo se tady neschová a nikdo tu není zbytečný. Pokud hledáš selský rozum, jsi tu správně!

Žiješ světem online marketingu? Dalibor hledá možná tebe!

Ahoj, jsem Dalibor a do IRESOFTu jsem nastoupil před několika měsíci jako markeťák pro jeden z našich produktů v komerčních službách. Nyní jsem ale dostal na starost vybudovat nový tým marketingu pro celý IRESOFT, který se bude starat o vztahový marketing, výkonnostní marketing, budování brandu a pomáhat i s HR marketingem. Firma roste, máme novou vizi a k ní potřebujeme i silný marketingový tým.

Pokud žiješ světem online marketingu, baví Tě, chápeš marketing jako poslaní ovlivňovat svět kolem sebe a posunovat věci dál než jen tam, kam vidí ostatní, přijď mezi nás.

Co na tebe čeká?

 • Dostaneš na starost zejména tvorbu a správu výkonnostních on-line kampaní pro komerční produkt Alveno. Tvým hlavním cílem bude získávat nové zájemce o docházkový systém - kontakty, které poté předáš našim obchodníkům, kteří už ví, jak tyto příležitosti proměnit v business.
 • Budeš tvořit webové stránky, optimalizovat je z hlediska SEO, nastavovat správná klíčová slova, pod kterými zákazníci vyhledávají software na správu docházky svých zaměstnanců.
 • Ve spolupráci s externí agenturou budeš stavět PPC kampaně, vyhodnocovat je a optimalizovat pro co nejlepší výkon.
 • Potřebujeme tě i ve světě sociálních služeb a produktu CYGNUS. I tam máme webové stránky, které potřebujeme udržovat aktuální a spravovat je, aby plnily definované cíle.

Co bys měl/a na tuto pozici umět?

 • Žiješ světem RTB, CTR, CPA, impresí, zpětných odkazů, remarketingem.
 • Měl/a bys vědět, jak správně napsat blog z pohledu optimalizace pro vyhledávače, aby se stal navštěvovaným a čteným.
 • Měl/a bys umět zorganizovat webinář, zrealizovat na něj kampaň a přivést co nejvíce posluchačů - potencionálních zákazníků.
 • Znáš některé z e-mailingových služeb a dovedeš je skvěle ovládat. Víš, jaké jsou zákonitosti e-mail marketingu, jak napsat dobrý e-mail a práce s databázemi je pro Tebe rutinní záležitostí.
 • Jsi samostatný/á, znáš různé možnosti on-line světa a umíš využívat své znalosti ve spolupráci s online agenturou. Potřebuji vědět, že rozumíš své práci a umíš si ji vyhodnotit, takže už bys měl/a mít něco v této oblasti za sebou.
 • Měl/a bys být zároveň týmový hráč, kooperovat s ostatními z týmů, vnímat jejich požadavky a správně využít jejich dovedností k ještě lepším výsledkům.

Jak spolu budeme fungovat?

Nebudu Ti říkat, co máš dělat. Sám/a si najdeš svoji práci, svoje cíle, sám/a budeš přicházet s tím, jak splnit celkové marketingové cíle. Řekneš si, co k tomu potřebuješ a sám/a si vše zkoordinuješ napříč týmy v IRESOFTu. Budeš i dobrým kolegou v marketingovém týmu. Budeš koordinovat svoji činnost se svými kolegy marketingu tak, abychom všichni táhli za jeden provaz a stejným směrem.

Co dál ti můžu nabídnout?

 • Samostatnost, volnost, home office, oficiální i neoficiální týmové akce, bezva kolektiv, kde najdeš pomoc, spolupráci, ochotu, zábavu a atmosféru, kterou jsi určitě v práci ještě jinde nezažil/a.
 • Nabízím ti i sebepoznání, jak jsi disciplinovaný/á a zodpovědný/á za své výsledky, které máš přinášet.
 • A k tomu navíc pátý týden dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na volný čas a spoustu dalších maličkostí...

Zaujal jsem tě? Tak pojďme probrat možnosti naší spolupráce.


Informace o pozici

Společnost
IRESOFT s.r.o.
Adresa
Cejl 37/62, Brno – Zábrdovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Brand manager, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

IRESOFT s.r.o., Renáta Balíková