Dynamická česká společnost IQ Structures hledá do svého týmu programátora/ku. Jste-li absolvent/ka nebo zkušený/á programátor/ka a zajímá vás práce ve skvělém kolektivu a nano-technologickém oboru, pošlete nám svůj životopis a domluvte si interview.

Hodnoty naší společnosti:

  • Entuziastičtí, spolehliví a přesto je s nimi zábava pracovat.
  • Jednoduchá a snadná domluva.
  • 100% loajálnost zaměstnanců, 0% fluktuace.
  • Otevřená mysl, ale konzistence ve znalostech a systému myšlení
  • Vytváření a sdílení inteligentních a ekonomických řešení.

Technologie

  • Opravdové nano-inženýrství – ovládáme technologii a zkrášlujeme vlastnosti materiálu.
  • Vlastní dlouhodobý výzkum, originální umělecký design a výjimečný mastering.
  • Hi-tech vlastní výroba.

Byznys

  • Technologicky napřed v rámci průmyslového odvětví
  • Vysoce žádaný produkt.
  • Nejvyšší kvalita.

Požadavky

  • programování v jazyce C a C++
  • zkušenosti s jazykem python výhodou
  • zkušenosti s paralelními výpočty výhodou
  • iniciativa, kreativita

Náplň práce

  • Vývoj komplexního softwaru pro generování holografických struktur na základě grafických návrhů. Optimalizace kódu vzhledem k rychlosti pomocí paralelních výpočtů.
  • Vývoj SW pro strojové čtení bezpečnostních prvků.
  • Práce v rámci týmu kreativních odborníků v oblasti holografických bezpečnostních prvků.
  • Možnost získání know-how od senior vývojáře s velkými zkušenostmi v oblasti programování a holografie.
  • Možnost rozvoje dalších specializací v rámci firmy.
  • Možnost podílet se na realizaci prestižních státních zakázek dodávaných po celém světě.

Nabídka

  • Možnost home office
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Pružná pracovní doba
  • 25 dní dovolené, stravenky, firemní telefon
  • Atraktivní finanční ohodnocení a bonusy za dobře odvedenou práci.

Společnost
IQS Group s.r.o.
Adresa
Hlavní 130, Husinec – Řež
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Služby, Technika a vývoj, Programátor, Databázový specialista, Python vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: neslyšící, tělesně postižení, vozíčkáři.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

IQS Group s.r.o., Kateřina Černá
725 834 829