Chcete se učit novým věcem a rozšířit si své rozhledy a vědomosti?
Po roce práce u nás budete rozumět stavbám, IT technice, fungování sociálních služeb, průmyslovým strojům a mnohým dalším odvětvím.

PROJEKTOVÝ MANAŽER EVROPSKÝCH DOTACÍ

Patří mezi vaše vlastnosti komunikativnost, spolehlivost, samostatnost a touha neustále se vyvíjet? Pak tu možná držíme židli právě pro vás. Hledáme totiž projektového manažera evropských dotací, který se nezalekne komunikace se starosty měst a obcí nebo výkonnými manažery. Pokud máte navíc zkušenosti s Operačním programem Životního prostřední nebo Integrovaným regionálním operačním programem, jste náš člověk.

Proč pracovat pro RPA?

Regionální poradenská agentura si za 18 let své činnosti vybudovala silné jméno. Stojí za ní více než 2 500 spokojených klientů a stabilní tým více než 50 odborníků, kteří pro ně získali dotace ve výši téměř 25 miliard korun. Za dobu naší existence jsme pomohli realizovat projekty (http://www.rpa.cz/Reference/Vybrane-reference) pro nemocnice, školy, obce, podnikatele i neziskové organizace, které pozitivně ovlivnily život v celé České republice.

Připojte se k nám a změníte Českou republiku k lepšímu!

Co vás čeká?

  • Komunikace s klienty, kterými jsou výhradně starostové a majitelé firem.
  • Pomoc s přípravou a průběhem projektů a realizačním managementem.
  • Zastupování klienta v řešení získání dotací.
  • Zpracování a řízení dotačních projektů.
  • Možnost kariérního postupu a vybudování vlastního týmu projektových manažerů.
  • Poskytování podpory obchodnímu týmu.
  • Starost o běžnou administrativu.

Výhodou je, pokud:

  • Máte zkušenosti s dotačními projekty.
  • Máte zkušenost s nebo Integrovaným regionálním operačním programem nebo Operačním programem Životního prostřední.
  • Jste časově flexibilní, aktivní, nezaleknete se nových výzev a srší z vás pozitivní energie.
  • Máte příjemné vystupování a bezchybný psaný projev v českém jazyce.
  • Vlastníte řidičský průkaz skupiny B a aktivně řídíte.
  • Zvládáte práci na počítači a znáte dobře programy MS Office.

Co u nás získáte?

  • HPP s možností okamžitého nástupu.
  • Práci v příjemném 6členném týmu, kde se budete moci dále rozvíjet a realizovat své nápady.
  • Vícesložkové mzdové ohodnocení složené ze základního platu, osobního ohodnocení a také odměny za realizované projekty.
  • Dlouhodobou spolupráci se zázemím stabilní firmy s 18letou zkušeností.
  • Příjemné pracovní prostředí, skvělé kolegy a firemní kulturu založenou na týmové práci.

A čekají na vás i další benefity:

  • Flexibilní pracovní doba.
  • Pracoviště v centru Brna.
  • Služební auto k osobním účelům.
  • Cestovní náhrady.
  • Notebook a telefon s datovým tarifem k osobním účelům.
  • Příspěvky na sport.
  • Hrazené vzdělávací kurzy (včetně certifikovaného projektového managemetu).
  • Celofiremní teambuildingy.
  • Možnost zkráceného úvazku nebo externí spolupráce.

Společnost
Regionální poradenská agentura, s.r.o.
Adresa
Starobrněnská 690/20, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Ekonom, Project Manager, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: neslyšící, tělesně postižení, ostatní.

Regionální poradenská agentura, s.r.o., Richard Budzák
+420 732 226 134