Pro našeho významného klienta LENIA INDUS GROUP, který má více než 25 let zkušeností s komplexním řešením v oblasti integrovaných bezpečnostních systémů po celé České republice, hledáme posilu do týmu technického oddělení.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Tvorba cenových nabídek na základě pokynů od vedoucího technického oddělení.
  • Komunikace s dodavateli a řešení technických požadavků klientů.
  • Komunikace s klienty ohledně požadavků na systém, návrhu řešení atd. Práce s bezpečnostními technologiemi.
  • Školení a podpora zákazníků pro obsluhu systémů.
  • Testování a konfigurace nabízených technologií.
  • Podpora montážních a servisních techniků.
  • Kontrola a monitoring dlouhodobých projektů.
  • Školení servisních a montážních techniků pro práci s technologiemi, včetně poskytování návodů.
  • Příprava a překlad materiálů používaných bezpečnostních technologií.
  • Další úkoly zadané vedoucím projektového oddělení nebo ředitelem.

NABÍZÍME:

  • Platové ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč s perspektivou růstu, řadu prémií a benefitů.
  • Získání zkušeností s inovacemi a moderními technologiemi v rámci bezpečnostních systémů. Zvyšování a prohlubování kvalifikace na náklady zaměstnavatele.
  • Zázemí ve stabilní společnosti, kterou současná ekonomická situace neohrozila.
  • Respektujeme individuální potřeby. Naším cílem je, abychom vytvořili dlouhodobé partnerství.
  • Kvalitní pracovní nástroje a vybavení.
  • Jazykové kurzy Angličtiny a kurzy osobního rozvoje.
  • 4 týdny dovolené.
  • Možnost home office a sick days.
  • Stravovací kartu.
  • Plně hrazenou kartu Multisport.
  • Automobil i pro soukromé účely.

POŽADUJEME:

  • Zkušenosti v daném oboru výhodou.
  • Obchodní schopnosti.
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.
  • Samostatnost a vstřícná komunikace s klienty.
  • Aktivní přístup k práci.
  • Ochotu intenzivně pracovat na sebevzdělávání a nebát se nových systémů a softwarů.
  • Základy AJ pro překlad materiálů používaných bezpečnostních technologií.
  • Základní znalost datových sítí.
  • Vyučený elektrikář s vyhl. 50/78 – výhodou.

Výběr nového kolegy/kolegyně byl svěřen personální společnosti Lidé a Příležitosti s.r.o. Rozumí lidem, spolupracuje se seriózními zaměstnavateli a pomůže Vám najít tu správnou PŘÍLEŽITOST pro Vás.

Zaujala Vás tato nabídka? Pošlete nám svůj životopis, budeme se na něj těšit. Buďte také s námi ve spojení na našem FB. Zde se dozvíte o volných pozicích dřív než na inzertních portálech: https://www.facebook.com/Lide-a-prilezitosti-365984056914140

Společnost
Lidé a Příležitosti s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Ostraha a bezpečnost, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Elektromechanik, Elektrotechnik, Project Manager, Specialista zabezpečovacích zařízení, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.