Pro našeho klienta, významnou mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky pro nově otevřenou pozici:

Plant Controller

POPIS POZICE/NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zodpovědnost za sestavování finančních plánů, rozpočtů, výkazu cash flow
  • Sledování rozpočtu, jeho plnění, management nákladů
  • Podílení se na strategickém rozvoji společnosti
  • Sestavování nákladových, výrobkových kalkulací a jejich kontrola
  • Úzká spolupráce s vedením na finančním řízení společnosti
  • Zodpovědnost za dodržování účetních pravidel a standardů

POTŘEBNÉ ZNALOSTI/OČEKÁVÁME:

  • Zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Praxe min. 5 let v controllingu
  • Prokazatelné zkušenosti s controllingem a výrobkovou kalkulací
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost anglického jazyka
  • Logické a analytické myšlení

NABÍZÍME:

  • Zázemí zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Využití jazykových schopností

LOKALITA/MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

Plzeňský kraj

Společnost
Kienbaum und Partner GmbH
Adresa
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Strojírenství, Výroba a průmysl, Ekonom, Finanční analytik, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer, Rozpočtář/kalkulant, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Kienbaum und Partner GmbH, Lenka Pavlíčková
+420 733 657 322