Kdo jsme

CD CENTRUM COMS, a.s. je společností, jejíž vlastník je statutární město Brno. V současné době je hlavním cílem společnosti zajištění výstavby Centrálního objektu magistrátních služeb, jehož smyslem je soustředit veškeré služby poskytované Magistrátem města Brna v jediném objektu. Práce na výstavbě družstevního bydlení ve městě Brně a facility managment.

Koho hledáme

Společnost hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ředitel/ka společnosti.

Hledáme uchazeče/ky se zkušeností ve vedoucí pozici alespoň 10 let, a se schopností samostatného rozhodování v rámci svěřených pravomocí. Velkou výhodou je orientace v oblasti facility managmentu, výstavby a družstevního bydlení. Vysokoškolské vzdělaní v oboru stavebním a případná autorizace k poskytování služeb autorizovaného inženýra je výhodou.

Zkušenost s fungováním společnosti, která je 100 % nebo majoritně vlastněna obcí a dále znalost zákona č. 183/2006 Sb., 134/2016 Sb. a smluvních podmínek FIDIC je vítanou výhodou.

Náplň práce

Náplní práce bude zejména realizovat usnesení představenstva společnosti, obstarávat běžné záležitosti v řízení společnosti, plnit úkoly, které uložily věcně a místně příslušné státní orgány při výkonu své řídící pravomoci, vykonávat zaměstnavatelská práva, rozhodovat o všech zásadních technických otázkách, zajišťovat účast na jednáních o koncepci řešení Centrálního objektu magistrátních služeb (COMS), připravovat související dokumentaci, zajišťovat projednání záměru v kolektivních orgánech SMB, příprava podkladů pro návrh financování COMS a další.

Co nabízíme

Nabízíme pracovní úvazek na dobu určitou formou plného pracovního úvazku, příp. dohody o pracovní činnosti s možností přizpůsobení pracovní doby potřebám uchazeče/ky. Práce v centru města Brna a služební vůz.

Nástup od 1.2.2021.

Ozvěte se nám

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání strukturovaného nejpozději do 31.1.2021.

Společnost si vyhrazuje právo neodpovědět na nabídku zaslanou uchazečem/uchazečkou.

Společnost
CD CENTRUM COMS, a.s.
Adresa
Veselá 199/5, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Auto i pro soukromé účely
Zařazeno: Vrcholový management, Generální ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel