Mezinárodní společnost, která se zabývá vývojem a výrobou komponentů pro světové značky automobilového průmyslu, hledá aktuálně do svého týmu posilu na pozici Team Leadera Logistiky. Máte zkušenosti na obdobné pozici, ovládáte plynně anglický jazyk a znáte SAP? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Co vás čeká

- řízení týmu oddělení logistiky a jejich koordinace
- optimalizace logistických procesů
- logistické plánování materiálových dodávek i expedice
- zodpovědnost za tvorbu výrobního plánu, spolupráce s oddělením výroby
- zodpovědnost za správnost odvolávek směrem k dodavatelské a zákaznické straně
- příprava podkladů pro managera logistiky
- práce v systému SAP, i se sadou MS Office
- pravidelný reporting

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ vzdělání
- zkušenosti na stejné pozici alespoň 5 let
- pokročilá znalost anglického jazyka
- znalost SAP podmínkou
- výborná znalost sady MS Office
- schopnost vedení týmu, spolehlivost, flexibilita, výborné komunikační dovednosti

Co vám můžeme nabídnout

- 5 týdnů dovolené
- možnost kariérního růstu
- stravování v závodě
- pružný začátek pracovní doby
- příspěvek na sportovní aktivity
- motivující finanční ohodnocení, roční bonus
- vzdělávací a jazykové kurzy
- zdarma odborné poradenství
- možnost být součástí stabilní a dynamické společnosti v oblasti automotive
- přátelské, inovativní prostředí otevřené novým nápadům
- práci v příjemném a moderním prostředí
- nástup možný ihned/ dohodou

Společnost
Manuvia, a. s., organizační složka
Adresa
okres Liberec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 60 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Vrcholový management, Ředitel/manažer logistiky, Supply Chain Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia, a. s., organizační složka, Nikola Krajdlová
+420 730 514 112