Jsme personálně poradenská společnost, pozice, které inzerujeme, hledáme pro naše klienty, společnosti české i nadnárodní, od velkých korporací po menší zastoupení i start-upy. Pokud se přesně v této konkrétní pozici nenajdete, neváhejte se na nás obrátit, zda nemáme pozici jinou, kterou tu neinzerujeme. Děkujeme.

PRODUCT SENIOR SPECIALIST

Pro našeho klienta hledáme na posílení týmu vhodného člověka na výše uvedenou pozici Senior produktový specialista / ka (nutná angličtina, pohovor ve 2. kole bude veden v angličtině)

Náplň práce:

  • Spolupráce resp. samostatná práce na přípravě a realizaci konkrétní řady produktů. Doladění technických a grafických detailů ve spolupráci s marketingem (pod marketing tato pozice nespadá) - propočet nejvhodnějšího množství k výrobě (nutná velmi dobrá znalost MS Excel) - zadání do výroby v zahraničí - kontrola, odsouhlasení finální verze s výrobou - vzdálený dohled nad výrobou až po dovoz do ČR, který se předává odd. logistiky
  • Čili vaším úkolem bude zrealizovat konkrétní produkt (je jich několik do roka) od spolupráce s brand manažerkou a grafickým oddělením, kteří vám předají podklady jak si konkrétní produkt z pohledu marketingu představují. Také oni vám řeknou, kdy a jaké kampaně na podporu produktu chtějí spustit, abyste si sladili časy a dohodli deadline.
  • Přes vaše propočty, jaké množství se vyplatí vyrobit (propočet ekonomické návratnosti)
  • Přes komunikaci s výrobou (co chci, kdy to chci, kolik toho chci, předání přesných podkladů, kontrola, zda vše ve finále sedí, jak jste zadali, a to do detailů - potřebují člověka se smyslem pro detail).
  • Budete i vyhlašovat tendry na dodavatele, vyhodnocovat nabídky a uzavírat nové smlouvy. i zde je nutná angličtina, výrobci jsou mimo ČR.
  • Přes předání odd. logistiky (vyzvedni si hotové u výrobce a distribuuj podle doprovodné kampaně, která jej bude provázet).
  • Až po zadání veškeré dokumentace kolegům z IT ( je třeba doladit s nimi v systému, jaké případné nové nároky na systém a změny v něm bude produkt potřebovat, aby se evidovaly a mohly vyhodnocovat např. jednotlivé kanály prodeje, musí vše sedět v SAP, v BI systému) - znalost IT není nutná, ale schopnost logicky vysvětlit, popsat, co to bude v systému vyžadovat, to nutné je.
  • Budete komunikovat s právním oddělením (produkt musí splňovat odsouhlasené parametry)
  • Časem budete spolupracovat na zahraničních projektech (čili produkty nejen pro český trh, ale s přesahem na trhy zahraniční)

Co je na pozici potřeba:

  • Analytické myšlení, Excel na velmi dobré úrovni
  • Projektové myšlení, schopnost si stanovit cílové termíny, hlídat si je, posouvat věci dopředu
  • Schopnost / zkušenost s komunikací s kreativním marketingem a zároveň logické, technické myšlení a schopnost mluvit s IT oddělením
  • Zkušenost s obchodní komunikací se zahraničními dodavateli v angličtině (C1 je ideál, nebo skutečně spolehlivá B2, na certifikáty se nehraje, ale na schopnost pohotově a správně reagovat v angličtině ano)
  • Máte dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • Je potřeba preciznost, schopnost vidět detail, ale neutopit se v něm.
  • Aktivita, hbitost v jednání
  • Schopnost se naučit nové a to nové rychle vstřebat

Co firma nabídne:

  • zajímavou pozici v zajímavé firmě
  • samostatnost (tu i firma vyžaduje)
  • možnost růstu (firma hledá člověka s potenciálem)
  • mobilní telefon
  • notebook
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné HO
  • stravenky
  • dovolená 5 týdnů, sick days
  • cafeteria systém
  • školení, příspěvek na vzdělání

Pokud Vás pozice zaujala, budu ráda za strukturovaný životopis - zde je má adresa chlumska at sevenreasons.cz (nebo použijte tlačítka odpovědět). Děkuji.

Společnost
Seven Reasons s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura