Společnost PROMA REHA, s.r.o. je rodinná firma, která již 30 let úspěšně vyrábí zdravotnické vybavení.

Naše lůžka, lehátka a speciální nábytek znají specialisté ve více než šedesáti zemích celého světa.

Pomáháme zachraňovat životy, zjednodušovat práci zdravotnímu a pečovatelskému personálu, přinášíme vyšší komfort pro pacienty a klienty.

Pojďte s námi dělat to, co má smysl!

V současné době hledáme posilu do našeho týmu

ÚČETNÍ

Co Vás čeká?

  • budete vystavovat faktury vydané (tuzemské i zahraniční), přijaté
  • budete účtovat majetek
  • budete zpracovávat cestovní příkazy a diety
  • budete přípravovat pravidelné měsíční statistické reporty
  • budete spolupracovat a komunikovat s ostatními účetními a kolegy z ostatních oddělení

Slibujeme, že se nudit nebudete.

Co potřebujete?

  • hledáme šikovného středoskoláka nebo šikovnou středoškolačku, kteří studovali SŠ - obor ekonomie/účetnictví
  • očekáváme u Vás dobrou znalost účetnictví a daňových zákonů
  • základní znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • pečlivost, důslednost a spolehlivost

Co bude výhodou?

  • minimálně dvouletá praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s účetním programem IS Helios

Co nabízíme:

  • zajímavou práci v úspěšné a stabilní české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí i kolektiv
  • motivující finanční ohodnocení
  • benefity:mobilní telefon, notebook/PC, stravenky, firemní akce
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • zkrácený pracovní úvazek na 6 hod./denně
  • pracovní doba: pondělí až pátek od 9h do 15:30h

Společnost
PROMA REHA, s.r.o.
Adresa
Riegrova 342, Česká Skalice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel