Jsme přední designérskou společností v oboru retail in-store designu a vybavení značkových prodejen s vlastním designem, vývojem a výrobou.

Business Development Manager - Evropa/ČR

Pro rozvoj nových obchodních příležitostí společnosti pro oblasti:

- Česká republika

- západní Evropa

- Skandinávie

- UK

hledáme nové pracovité a odpovědné kolegyně nebo kolegy do kanceláře v Praze, kteří se budou věnovat jedné či více z uvedených oblastí. Kteří jsou schopni aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti a partnerství, identifikovat strategické potřeby obchodních partnerů, navrhovat jejich řešení a nastavit celkové podmínky spolupráce tak, aby bylo možné následně vytěžit obchodně – projektový potenciál spolupráce na bázi dlouhodobého partnerství.

Hledáme kolegyně a kolegy se schopností vysoké míry koordinace vlastních aktivit, s prokazatelnými obchodními dovednostmi a s příjemným a profesionálním vystupováním. Cílem práce je pravidelný kontakt s potenciálními a novými klienty, identifikace jejich potřeb a obchodních příležitostí, kvalitní reprezentace společnosti UNiBON a péče o další rozvoj již existujících obchodních vztahů.

Hlavním předpokladem není zkušenost v našem oboru, ale dovednost a chuť organizovat a plánovat nejefektivnější možná řešení, schopnost vést jednání na nejvyšší obchodní úrovni, operativně se rozhodovat a tvořit kvalitní a kreativní práci.

Nezbytnými vlastnostmi vhodného kandidáta je schopnost vytvořit strategii pro vstup na nové trhy a uvést ji do života, tvořit dobré partnersko-obchodní vztahy, cílevědomost, sebereflexe a vytrvalost. Dále schopnost odhadnout krátkodobý i dlouhodobý potenciál obchodního partnera a vytvořit podmínky pro jeho vytěžení.

Důležitým požadavkem je velmi dobrá úroveň znalosti anglického jazyka v případě jednání se zahraničními klienty (další jazyky výhodou), time-management, základní technické znalosti, kreativita a vysoké pracovní nasazení, vnitřní motivace a disciplína, důvěryhodnost, etické chování, vystupování a komunikaci.

Hlavní činnosti:

· Vyhledávání nových obchodních příležitostí společnosti v souladu s obchodní strategií

· Akvizice obchodních partnerů v ČR/Evropských zemích

· Péče o stávající významné zákazníky

· Odpovědnost za naplnění osobního obchodního plánu

· Dojednávání rámcových smluvních podmínek, cen a dalších klíčových parametrů partnerské spolupráce

· Analýza trhu, identifikace obchodního potenciálu a konkurence

· Reporting vedení Obchodního oddělení a vedení společnosti.

Kvalitním kandidátům jsme připraveni nabídnout zajímavou pracovní a profesní příležitost, zajímavý plat (po prokázání schopností a dovedností až 70.000 Kč + bonusy), práci v atraktivním oboru a v přátelském týmu, který jde za stejným cílem.

Každého ze zájemců předem žádáme, aby se velmi podrobně seznámil s náplní práce společnosti i s jejím výrobním programem na www.unibon.cz, kde zcela jistě získá o náplni společnosti lepší přehled. Podmínky ohodnocení a spolupráce budou předmětem osobního pohovoru. Budeme se těšit.


Informace o pozici

Společnost
UNiBON spol. s r.o.
Adresa
Pražská 1957, Slaný
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Čeština (Výborná), Němčina (Výborná)
Plat
Plat: 70 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Výroba a průmysl, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel