FOKUS optik a.s.
Tradiční česká firma, společnost FOKUS optik, jednička v oblasti oční optiky a péče o zrak v České republice, disponuje v současnosti nejrozsáhlejší sítí očních optik. Provozujeme 90 prodejen ve více než 45 městech po celém Česku.

Pojízdný optometrista - Brno

Pojízdný optometrista

Absolvovali jste vzdělání v oblasti optometrie a je to oblast, která Vás skutečně baví? Umíte si představit pracovat na více pobočkách a mít k tomu služební auto jako benefit? Tedy, nejen služební auto, samozřejmě benefitů Vás čeká mnohem víc.

Pokud jste si odpověděli ano, jste na správném místě, jednička na trhu oční optiky, FOKUS optik, hledá mladé nebo zkušené optometristy do svých moderních prodejen.

Jsme společnost, která prochází velkou modernizací, nejsme korporát, ale jsme společnost, která klade důraz na spokojenost zaměstnanců, výsledky a otevřenou komunikaci.

Staráme se o zrak našich zákazníků a každý z nich je naší odměnou, každodenním důvodem, proč si večer nastavit budík a ráno vstát do práce. Práce u nás je plná výzev a příležitostí na profesionální i osobnostní rozvoj.

Náplň práce:

  • Měření zraku a aplikace kontaktních čoček
  • Nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • Přívětivé poradenství zákazníkům s výběrem brýlí
  • Každodenní komunikace se zákazníky
  • Administrativní práce spojené s chodem optiky

Nabízíme:

  • Služební auto
  • Brýle s výraznou zaměstnaneckou slevou (3x dioptrické brýle a 2x sluneční brýle za zaměstnaneckou slevu, 1x zdarma skla, neomezeně doplňkový sortiment a kontaktní čočky za zaměstnaneckou slevu)
  • Firemní akademie, kde se budete zdokonalovat v odborných i komunikačních oblastech
  • Motivující bonusový systém, který reálně ocení Vaši práci
  • Teambuildingy
  • Odměny za pracovní výročí
  • Stabilní práci u jedničky v oboru oční optiky
  • Přátelský tým kolegů s profesionálním přístupem
  • Další firemní benefity

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie, případně adekvátní vzdělání v tomto oboru
  • Pozitivní přístup k práci s úsměvem na tváři
  • Chuť na sobě pracovat a vzdělávat se
  • Ochota pomáhat a řešit požadavky zákazníků
  • Zkušenost s prodejem výhodou, není ale podmínkou, rádi vás zaškolíme

Dejte nám o sobě vědět, nástup je možný ihned.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a my se Vám určitě ozveme zpět. Těšíme se na Vaše nadupané zkušenosti a případné osobní setkání.

Děkujeme všem kandidátům za projevený zájem pracovat v naší společnosti. Vážíme si každý jeden životopis. V případě, že se rozhodneme pro jiného uchazeče, nezoufejte, budeme rádi, když nás budete sledovat i nadále na naší stránce https://fokusoptik.cz/kariera/ nebo na facebooku https://www.facebook.com/fokusoptik a možná Vás osloví jiná pozice.

V případě, že jste nenašli nabídku, která by Vás zaujala, ale i tak si myslíte, že patříte k nám do FOKUS-u, neváhejte se nám i přesto ozvat a společně se s Vámi popovídáme o dalších možnostech.

Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Služby, Zdravotnictví a sociální péče, Optik, Optometrista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

FOKUS optik a.s., Dáša Litvíková