DRILL Business Services působí na trhu od roku 2005. Pomůžeme Vám najít práci v mnoha oborech díky specializaci a individuálnímu přístupu našeho týmu konzultantů. Spolupracujeme s lokálními i mezinárodními firmami nejen v ČR, ale i v rámci celého regionu CEE. Aktuálně obsazujeme více než 500 zajímavých pracovních pozic. Podívejte se na drill.cz nebo nám pošlete Vaše CV.

SENIOR MARKET RESEARCH PROFESSIONAL - EMEA

Naším klientem je TOP globální analyticko-konzultační společnost zaměřená na oblasti odvětví ICT, která v Praze vlastní velmi významnou pobočku v rámci globální struktury

Náplň práce:

- řídit celý proces výzkumných projektů, tedy zejména brief s interními klienty v EMEA regionu, volba optimálních výzkumných metod, design vhodných nástrojů (například online dotazníky, a další...)

- zadávání úkolů a řízení externích dodavatelů (call centra, výzkumné agentury, apod.) - PROJECT MANAGEMENT

- analýza získaných dat, jejich interpretace, tvorba doporučení pro klienty

- schopnost pracovat s daty jako takovými, včetně jejich zpracování (data processing)

Očekáváme:

- 5 a více let zkušeností v oblasti výzkumu trhu

- agenturní i klientská zkušenosti vítány

- zkušenost s ICT segmentem je velké plus!

- detailní znalost výzkumných metodologií

- výborné analytické schopnosti

- důležitá je znalost SPSS, znalost Pythonu je fajn, ale není podmínkou

- velmi dobrou AJ

Nabízíme:

- zázemí velmi prestižní globální společnosti s vynikajícím renomé na trhu

- velmi zajímavou mezinárodní (EMEA) pozici

- motivující finanční ohodnocení a další benefity

Společnost
DRILL Business Services
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Marketing, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Project Manager, Marketingový výzkum
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura