Aplikační inženýr

FPC, s.r.o. je od roku 2000 významným českým výrobcem testovací techniky v oblasti elektroniky a kabeláže.
Díky působení v mezinárodním prostředí (pobočky máme v Polsku a Rumunsku a regionální zastoupení v Německu a na Slovensku) se naše výrobky používají napříč celým průmyslovým spektrem.

Do rozvíjejícího se týmu aplikačních inženýrů hledáme šikovného kandidáta s prokazatelnou praxí v elektrotechnice.

Náplň práce:
- programování testovacích sekvencí dle specifikovaných požadavků
- oživování testovacích a montážních zařízení v sídle firmy i u zákazníka
- cestování
- komunikace se zákazníkem

Požadujeme:
- elektrotechnické vzdělání
- znalost elektroniky, elektrických měření a programování
- schopnost orientace ve výrobní dokumentaci
- samostatnost, spolehlivost a proaktivitu
- komunikativní angličtinu (alespoň B1)

Nabízíme:
- zajímavé platové ohodnocení
- flexibilní pracovní dobu
- možnost profesního růstu
- podporu formou školení
- práci v dobrém kolektivu
- stabilní zázemí zavedené firmy
- zaměstnanecké benefity

Společnost
FPC s.r.o.
Adresa
Plzeň – Koterov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Technik, Servisní technik, Vývojový inženýr, Vývojový technolog, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

FPC s.r.o., Jiří Beran