Máte rádi komunikaci s lidmi a přátelský kolektiv? Umíte být empatický a dokážete uzavřít obchod? Pokud ano, tak jste to právě Vy, koho hledáme. Jsme obchodní společnost podnikající na trhu s nemovitostmi již od roku 1991, mezi naše klenoty patří pražský Tančící dům nebo City Empiria, jako developer řešíme např. projekt rezidenčního bydlení VANGUARD nebo Palác Dlážděná. Abychom mohli úspěšně rozšiřovat portfolio našich nemovitostí, potřebujeme do našeho profesionálního týmu v Pardubicích dalšího schopného a talentovaného obchodníka...

OBCHODNÍK/OBCHODNICE ODDĚLENÍ PRONÁJMU - Pardubice

PSN – je zavedená obchodní společnost podnikající na trhu s nemovitostmi. V regionu Pardubic a Hradce Králové vlastníme například objekty ČSOB pojišťovny Pardubice, OC Grand Pardubice, ČSOB H. Králové, nebo část areálu ZVU H. Králové.

Do našeho týmu hledáme aktivního a vytrvalého obchodníka/obchodnici, který/která bude vyhledávat nájemníky do našich komerčních, kancelářských a skladových prostor.

Pracovní náplň:

- jednání s klienty v terénu i v kanceláři s následným uzavřením obchodu

- telefonické dojednávání schůzek

- administrativní práce spojená s uzavřeným obchodem

- péče o klienty

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání

- uživatelská znalost MS Office

- výborné komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti

- znalost AJ vítána

- vysoká vnitřní motivace

- proklientský přístup, vysoké pracovní nasazení, vytrvalost

- nadstandardní schopnosti při tel. domlouvání schůzek

- loajalitu a týmového ducha

- schopnost dosahovat výsledků

- ochotu rychle se učit novým věcem a dovednostem

- samostatnost, cílevědomost a časovou flexibilitu

- reprezentativní vystupování, kultivovaný ústní i písemný projev

- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr

- základní plat v minimální výši + provize z uzavřeného obchodu a roční odměnu

- benefity: stravenky, karta Multisport

- praxi a zaškolení pro absolventy

- nástup 1. 1. 2021

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám své CV s fotografií a kontaktními údaji. Odpovídat budeme pouze vybraným uchazečům. Děkujeme za pochopení.

Společnost
PSN s.r.o.
Adresa
Sukova třída 1556, Pardubice – Zelené Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce, Pojišťovací poradce, Realitní makléř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.