Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici PRODUKTOVÝ/OBCHODNÍ MANAŽER.

Náplň práce

· Komplexní péče o svěřené produktové portfolio

· Výběr a optimalizace produktů

· Monitorování konkurence, analýza trhu

· Příprava nabídek pro obchodní partnery

· Vyjednávání s dodavateli o cenách

· Jednání s výrobními firmami

· Spoluvytváření strategií pro marketingové kampaně

· Spolupráce s oddělením logistiky a obchodu

· Pravidelný reporting

Požadujeme

· Praxi na pozici produktového a obchodního manažera

· Dobrou orientaci na trhu s elektronikou

· Vyjednávání s dodavateli ze zahraničí

· Znalost AJ na pokročilé úrovni

· Výbornou znalost MS Excel

· Komunikativnost

· Flexibilitu a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

· Zázemí stabilní nadnárodní společnosti

· Různorodou práci

· Možnost budování produktové řady

· Motivující platové ohodnocení

· Firemní benefity

· Lokalita pracoviště PRAHA 5

V případě zájmu mi zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Společnost
JOBSTART s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Výroba a průmysl, Marketing, Regionalní obchodní manažer, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Product Manager, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

JOBSTART s.r.o., Dagmar Palinková
727 931 009