V CENDIS, s.p. pracujeme na zlepšení státních systémů, se kterými se lidé potkávají skoro na každém kroku. Pro účely Ministerstva dopravy tvoříme řešení, která lépe propojují občany, firmy a úřady.
A protože se stále rozrůstáme, hledáme specialisty, kteří mají chuť budovat jednodušší státní správu a pracovat na vývoji klíčových systémů, které lidem ulehčí život.
Zajímavé práce je tedy dost, už nám chybíte jenom vy!
Máte chuť jít do toho s námi? :-)

Pracovník/ce technické podpory

Pracovní náplň

  • Zajištění podpory koncových uživatelů (tj. first level support) a klientů v turnusovém provozu 10/7 (i víkendy) dle rozpisu směn
  • Práce s interním tiketovacím systémem (Request Tracker)
  • Provádění diagnostiky a nápravných operací v používaných systémech (servery, platební brána, aplikace) na základě dokumentace dostupné ve "znalostní bázi"
  • Postoupení a případná eskalace incidentů na vyšší úrovně podpory
  • Zpracování podkladů pro reporty, statistiky a výkazy
  • Stanete se součástí týmu, který vyvíjí nové aplikace a stará se o jejich rozvoj a údržbu
  • Úzká spolupráce s vedoucí oddělení zákaznické podpory za účelem plnění svěřených úkolů

Očekáváme

  • Výborné komunikační dovednosti (jak verbální, tak písemné) na úrovni podpory koncových uživatelů (dobré vyjadřovací schopnosti)
  • Logické uvažování, schopnost diagnostikovat příčinu problému
  • Alespoň základní znalost IT problematiky s chutí se učit novým věcem
  • Otevřenost pro rozšíření aktuálního směnného režimu podpory 10/7 (i víkendy) na budoucí směnný režim 12/7 popř. 24/7 (i noční směny)
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost anglického jazyka jak verbálně tak i písmem (znalost jiných jazyků výhodou)
  • Samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové práce, ochota učit se

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve státním podniku zajišťujícího dodávku IT služeb pro Ministerstvo dopravy
  • Příležitost k získání nových zkušeností, prostor pro seberealizaci
  • Možnost pracovat v moderně vybavené kanceláři s pet friendly přístupem
  • Slušné a korektní jednání, respektování principu jediného nadřízeného
  • Kvalitní techniku k bezproblémovému výkonu práce
  • Systém podnikových benefitů
  • Mzdu odpovídající schopnostem a zkušenostem daného kandidáta
  • Pozitivní pracovní atmosféru mladého a vysoce motivovaného kolektivu

Místo výkonu práce

  • Bohunická 133/50, Brno - Horní Heršpice
  • Nástup možný ihned

Společnost
CENDIS, s.p.
Adresa
Bohunická 133/50, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Dog-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

CENDIS, s.p., Pavel Šebek
603 174 067