Accu-Tech s.r.o. vyrábí polotovary pro výrobu akumulátorů do hydraulických systémů - ročně ca. 2.000.000 ks plášťů akumulátorů a ca. 750.000 ks pístů.
Za rok zpracujeme ca. 2.000 t materiálu technologiemi odvíjení/rovnání svitků, stříhání kruhovek, lisování výlisků za studena, mytí a opracování na obráběcích centrech EMAG a Okuma.

seřizovač CNC strojů

Co vás čeká

seřizování CNC strojů včetně souvisejících zařízení a přípravků a jejich obsluha,

další práce dle pokynů technika nebo vedoucího výroby,

provádění oprav a preventivní údržby,

udržování pořádku na pracovišti a čištění strojů a nástrojů,

práce s výkresovou dokumentací a provádění měření obrobků,

práce ve dvou-, třísměnném nebo nepřetržitém provozu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

vzdělání středoškolské nebo odborné s maturitou (u uchazečů bez maturity prokázání náhradní praxe),

základní znalost strojírenských norem a systému jakosti dle ISO,

schopnost velmi dobře číst ve výkresové dokumentaci,

základní zkušenosti s měřením obrobků,

základní znalost práce s PC,

manuální zručnost, pečlivost, důslednost, spolehlivost,

schopnost přijímat nové poznatky, flexibilitu a aktivní přístup,

ochotu předávat informace a spolupracovat,

dobrou fyzickou a psychickou zdatnost,

všeobecný technický přehled.

Výhodou bude, pokud budete umět

angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni výhodou,

Co vám můžeme nabídnout

práci na HPP na dobu neurčitou,

adekvátní mzdové ohodnocení a výkonnostní odměny, celkem až 35.000,- Kč hrubého,

příspěvek na penzijní připojištění 3% z hrubé mzdy,

příspěvek na stravování formou stravenek,

5 týdnů dovolené,

profesní růst, jazykové kurzy,

nástup možný ihned nebo dle dohody.

Společnost
Accu - Tech s.r.o.
Adresa
U Nisy 116, Chrastava – Dolní Chrastava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 23 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.