K srdci klíč, o.p.s. poskytuje sociální služby v Ústeckém kraji (domy na půl cesty, noclehárny, azylové domy, ubytovny) a v Praze (azylový dům, denní centrum, mobilní strava). Služby jsou především pro lidi bez domova. Jejím cílem je podpora osobám v tíživé sociální situaci v začlenění se zpět do společnosti. Občanské sdružení bylo založeno v roce 2005, v roce 2014 se sdružení transformovalo na obecně prospěšnou společnost. Aktuálně nabízíme možnost ubytování, poradenství a pomoc při aktivním řešení krizové situace.

Sociální pracovník v Azylovém domě pro muže v Mostě

Co vás čeká

Hledáme pracovníka do rozšiřujícího se týmu na pozici sociální pracovník v Azylovém domě pro muže v Mostě. Kapacita azylového domu je 30 mužů ve věku 18 - 80 let v sociálně nepříznivé situaci spojené se ztrátou bydlení. Náplní práce je pomoc při celkové stabilizaci uživatelů služby. Sestavení individuálního plánu a jeho pravidelné revize spolu s uživateli, pravidelné konzultace (řešení zdravotního stavu, finanční situace, dokladů, následného bydlení, práce, závislostí, rodinných vazeb apod.), administrativa s tím spojená (vedení dokumentace klientů, výkaznictví apod.), doprovod klientů (úřady, zdravotnická zařízení apod.), komunikace s návaznými institucemi a subjekty (úřady, lékaři, sociální služby, kurátoři apod.)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Splnění odborné způsobilosti k výkonu povolání sociálního pracovníka dle Zákona č. 108/2006 Sb., v platném znění.
  • Trestní bezúhonnost
  • Osobní předpoklady pro práci s lidmi bez přístřeší vyžadující podporu a pomoc v tíživé situaci
  • Absenci negativních předsudků k cílové skupině
  • Ochotu učit se novým věcem, přijímat nové směry v oblasti pomoci lidem bez přístřeší.
  • Aktivní přístup k dalšími vzdělávání a supervizi.
  • Znalost práce na PC (MS Windows, MS Office).
  • Zkušenost z práce v oblasti sociálních služeb a reference výhodou.

Osobní předpoklady uchazeče:

  • Samostatnost
  • Flexibilita
  • Empatie
  • Důslednost, zodpovědnost
  • Schopnost spolupracovat v týmu
  • Kritické myšlení
  • Přirozená komunikace
  • Citlivost pro vnímání hranice mezi uživatelem služeb a pracovníkem

Co vám můžeme nabídnout

  • Pracovní uplatnění v dynamicky se rozvíjející společnosti, která řeší problematiku osob bez přístřeší komplexně.
  • Finanční ohodnocení: 30.000 Kč hrubého v základu + 2 000 odměny.
  • Práci v přátelském kolektivu, v bezpečném a příjemném pracovním prostředí.
  • 20 dní dovolené.
  • Podpora v dalším vzdělávání a rozvoji pracovníka.
  • Nástup do pracovního poměru od 1. 1. 2021.

Pokud se k nám chcete přidat, zašlete nám váš životopis a motivační dopis.

Společnost
K srdci klíč, o.p.s.
Adresa
Ludovíta Štúra 2504/4, Most
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

K srdci klíč, o.p.s., Radka Vlachá
775 731 720
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.