Pro renomovanou zahraniční společnost z oblasti zdravotní techniky hledáme sales managera s praxí ideálně v oblasti zdravotnictví, zdravotní techniky, techniky . Pozice je zaměřena na péči o VIP zákazníky/ nemocnice a supervize jednoho regionálního obchodníka.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ obchodního, technického, zdravotního směru
  • znalost trhu se zdravotní technikou velkou výhodou
  • zkušenost s vedením týmu, podřízeného výhodou
  • schopnost plánovat, motivovat, týmovost
  • samostatné rozhodování, logické myšlení, solidnost
  • výborné prezentační schopnosti, komunikativnost, flexibilitu
  • aktivní znalost AJ ( odborná školení, podklady, materiály, komunikace)
  • řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

  • zastřešení sales aktivit v části divize medical oblasti na Moravě
  • přípravy plánů a cílů, dohled nad jejich plněním s ohledem na globální strategie
  • sledování efektivity prodejů, obchodních výsledek v regionu
  • supervizní návštěvy v region s OZ, vlastní obchodní činnost
  • účast při specifických jednáních s VIP zákazníky ( nemocnicemi a pod.)
  • znalost prezentace produktů, přípravy ceníků, poradenství
  • účast na konferencích, workshopech, seminářích, komunikace s lékaři
  • reporty a přehledy managementu v ČR i zahraničí
  • občasná cesta do zahraničí, komunikace v AJ
  • komunikace napříč firmou s dalšími odděleními

Nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou managerskou pozici
  • zázemí stabilní a prestižní zahraniční společnosti
  • motivující finanční ohodnocení a benefity
  • mobil, notebook, osobní automobil
  • přátelský tým, příjemné pracovní prostředí
  • nástup dohodou

V případě vašeho zájmu neváhejte zaslat své CV ( ideálně v AJ, ČJ) .

Společnost
OPENN s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Prodej a obchod, Zdravotnictví a sociální péče, Elektrotechnika a energetika, Account Manager, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura