Zásilkovna vznikla před 10 lety jako technologický start-up. A přestože už dávno nejsme start-up, jsme super cool tým a míříme stále výš. Stáváme se technologickou firmou, která udává trendy nejen v ČR, ale v rámci celé EU. Zatím se nám to daří a rosteme rychlým tempem - přidej se k nám a budeš růst s námi!
Naším core businessem je digitální platforma a přeprava zboží od e-shopů v rámci naší franšízové sítě výdejních míst, která je jedna z největších v Evropě!

Pracovník výdejního místa/ Skladník- brigáda

Zásilkovna s.r.o.

Pracovník výdejního místa / Skladník - Olomouc

Náplň práce:

  • příjem zásilek, výdej zásilek
  • třídění zásilek
  • práce na pokladně s hotovostí
  • příprava expedičních balíků
  • práce se čtečkou čárových kódů
  • pracovní doba všední dny od 9:30-18:00

Požadujeme:

  • plnoletost
  • týmového ducha
  • zodpovědnost a samostatnost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • práce v mladém a přátelském kolektivu
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • možnost plánovat si směny
  • pracovní směny PO-PA 7:00-20:00
  • nástup možný ihned

Zaujala Vás pracovní nabídka? Zašlete nám svůj životopis. Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Adresa
K Mrazírnám 1303/16, Olomouc – Hodolany
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Obchodní asistent, Pokladní, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 23.11.2020 – 31.12.2020
Zadavatel: Zaměstnavatel

Zásilkovna s.r.o., Kamila Čermáková