NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies in Europe. We are proud members of APSCo, ensuring we meet the highest quality standards within the recruitment industry. Our offices are located in the UK, Switzerland and the Czech Republic and we hold labour leasing licences across Europe. Please visit our website for a full list of the niche markets we cover.

IT Development Manažér - Rozvoj týmu!

Perfektná príležitosť pre niekoho, kto má záujem o veľkú mieru zodpovednosti a hľadá prácu v dynamickom medzinárodnom prostredí.

Sme medzinárodná personálna agentúra so základňou v Prahe a v Pardubiciach a momentálne u nás obsadzujeme pozíciu IT Development manažéra. Do budúcna plánujeme investície do nášho IT, takže ak máte záujem pomôcť nám pripraviť nové stratégie v oblasti developmentu a rozvinúť náš tým developerov, toto je presne pozícia pre vás!

Hľadáme niekoho na dlhodobú spoluprácu na HPP, náš tým developerov sedí v Pardubiciach, ale ponúkame aj možnosť práce z Prahy s občasným dochádzaním do Pardubíc. Pôsobíme na trhu už viac ako 20 rokov, takže by ste mali istotu stabilnej práce s veľmi zaujímavým finančným ohodnotením.

Náplň práce:

  • stanovenie stratégie pre IT vývoj
  • správa vývoja interného webového systému (Intranet)
  • jednanie s externými partnermi
  • zodpovednosť za stabilitu a dostupnosť IT systémov
  • vedenie IT development týmu so zameraním na ich osobnostný rozvoj

Požiadavky:

  • Orientácia v PHP, MySQL, JavaScript, CSS, HTML
  • skúsenosť s vedením týmu IT vývojárov
  • skúsenosť s vedením väčších projektov
  • skúsenosť s vývojom webových aplikácií
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • komunikačné schopnosti, týmová spolupráca, analytické myslenie

V prípade záujmu mi zašlite CV čo najskôr, poprípade sa mi ozvite na +420 270 006 603, klapka 3318 pre viac info.

Budem sa tešiť na vašu odpoveď! :)

Informace o pozici

Společnost
NonStop Consulting s.r.o.
Adresa
K Vinici 1256, Pardubice – Zelené Předměstí
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 80 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT ředitel/manažer, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

NonStop Consulting s.r.o., Etela Kocisova