SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně-poradenská společnost zabývající se zejména vyhledáváním a výběrem kandidátů na manažerské a specializované technické pozice ve společnostech působících v nejdůležitějších odvětvích průmyslu.
Uchazeči o práci u nás nachází nabídky od předních mezinárodních společností a seriozní jednání s kvalifikovanými a zkušenými konzultanty.

HSE Manažer

Úspěšná mezinárodní společnost hledá pro svůj výrobní závod v Ostravě kolegu na pozici

HSE Manažer

Pozice je podřízena řediteli závodu a korporátnímu HSE manažerovi

Náplň práce:

• Vedení programu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

• Správa/aktualizace interních předpisů ve svěřené oblasti, tak aby odpovídala legislativním a korporátním požadavkům

• Budete interní školitelkou/interním školitelem pro oblast BOZP a členem týmu interních auditorů

• Vedení projektů jako zlepšování ergonomie pracovišť ve výrobě nebo korporátní projekty pro posílení firemní kultury „Bezpečnost na prvním místě“

Požadujeme:

• VŠ/SŠ vzdělání v oblasti Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

• Praxe v oblasti na obdobné pozici ve výrobní společnosti v délce trvání min. 3 roky

• Znalost legislativy v oblasti BOZP – znalost norem ISO 14001, OHSAS výhodou

• Znalost kategorizace prací, analýza rizik

• Komunikativní znalost anglického jazyka pro denní komunikaci se zahraničními kolegy

• Proaktivní přístup k prevenci a posilování kultury bezpečného podniku, neustálému zlepšování pracovního prostředí

• Prezentační dovednosti

• Samostatnost a rozhodnost

Nabízíme:

• Práci v moderním závodě s několika sty zaměstnanců

• Příležitost k využití vašich dovedností a znalostí, samostatnou práci na svěřených úkolech

• Spolupráci s našimi zahraničními kolegy

• Péči o další profesní rozvoj (jazykové kurzy, zapojení do projektů, odborné vzdělávání)

• Dobré mzdové ohodnocení + bonusový systém

• Řada firemních benefitů - 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění a další

Společnost
SKY SELECT INT., s.r.o.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Výroba a průmysl, Technik BOZP, Technik požární ochrany
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

SKY SELECT INT., s.r.o., Mgr. Alena Humlíčková
+420 734 156 369