Hledáme kandidáta na pozici Business analytik.

Pro nás je důležité, aby kandidát:

  • měl analytické myšlení
  • byl spolehlivý, týmový, pečlivý
  • měl alespoň základní zkušenosti s tvorbou aplikací po funkční stránce

Náplň práce:

  • komunikace s lidmi uvnitř ve firmě (product ownery) i u zákazníka o tom, co by aplikace měla umět
  • sepsání požadavků
  • zformování požadavků a návrh funkčních úprav aplikace
  • případně návrh rozložení prvků na obrazovkách aplikace (Wireframe)
  • validování takto navržených úprav s odpovědnými osobami (product ownery)
  • konzultace zadání s vývojovým týmem

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení (podle schopností 20.000 – 50.000 Kč měsíčně)
  • práce na zajímavých projektech
  • plně flexibilní pracovní dobu (home office, práce v noci, …)
  • firemní benefity včetně home office, drobného občerstvení v kuchyňce zdarma, sick days a 5 týdnů dovolené
  • pohodový pracovní kolektiv

Forma spolupráce:

  • preferujeme plný úvazek (5x týdně 8h), ale je možno se domluvit i na menším úvazku, nebo brigádnické formě pro studenty
  • IČO i HPP, případně hodinová mzda

Společnost
IFA Services, s. r. o.
Adresa
K Moravině 1871/7, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

IFA Services, s. r. o., Vít Novotný