Zajímáš se o bezpečnost IT?
V AEC, TOP firmě v oblasti služeb pro bezpečnost dat a vývoj pokročilých systémů detekcí útoků, si sám(a) určíš další směřování. Přidej se k nám :)

IT Security Support Specialist

Využij, co ses naučil(a) o IT bezpečnosti a začni svou kariéru jako IT Security support specialist. Další směřování záleží na Tobě. Postupně se můžeš posunout na pozice od konzultanta či experta v implementaci bezpečnostních produktů až po Security architekta. Pokud Tě role v supportu bude bavit dlouhodobě, bránit Ti nebudeme 😊.

Pracovní náplň

  • 60 – 80 % pracovní doby - podpora implementovaných řešení pro klienty následujících produktů:
  • - primárně DLP systémy (Forcepoint, okrajově McAfee)
  • - Check Point NG firewally
  • - F5 LTM/WAF
  • - případná účast na podpoře jiných technologií z portfolia AEC (PAM, SIEM atd.)
  • 10 % pracovní doby - monitoring a řešení bezpečnostních incidentů a událostí na koncových stanicích u klientů identifikovaných EDR systémem (CrowdStrike)
  • 10 % pracovní doby - v případě pokročilejších znalostí i účast na rozvoji AEC monitorovací platformy
  • podle Tvých znalostí postupná účast na aktivitách v rámci implementací
  • po zaučení účast na držení pohotovosti 24x7 s nadstandardní odměnou

Co od Tebe očekáváme?

  • Aktivní znalost principů počítačových sítí.
  • Tvoření regulárních výrazů.
  • Využívání základních znalostí databází.
  • Schopnost vytvořit jednoduché skripty alespoň v jednom z programovacích jazyků (Bash, PS, VBS, Perl, Python).
  • Znalost správy systémů Linux nebo Windows.
  • Využívání anglického jazyka na úrovni B1/B2.
  • Výhodou je předchozí znalost DLP systémů/F5 LTM/F5 WAF/NG firewallů případně jiných Security technologií.
  • Proaktivní přístup, občasný multitasking a chuť učit se novým věcem.

V AEC Ti nabízíme:

  • Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, výuka jazyků s rodilým mluvčím (AJ/NJ/RJ), stravenky, Multisport karta, mobil s datovým tarifem, zvýhodněné tarify pro rodinu).
  • Flexibilní pracovní dobu, home office.
  • Nápoje zdarma (káva, čaj), pravidelné snídaně, ovocné dny, ...
  • Možnost školení, pravidelné interní workshopy, získání dalších certifikací.
  • Účast na konferenci Security.
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Společnost
AEC a.s.
Adresa
Voctářova 2500/20a, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.