Pro našeho klienta, který dále rozšiřuje tým, tradičního výrobce zemědělské a lesnické chemie, hledáme Chemika / Produktového manažera.

Pracovní náplň:

Podílení se na vývoji nových produktů. Kontrola kvality. Vytváření technol. dokumentace.

Přímá spolupráce s prokuristou i technology na řešení úkolů.

Požadavky:

- alespoň SŠ vzdělání

- zkušenosti nebo vzdělání v oboru chemie / zemědělská hnojiva

- analytické uvažování a technické zaměření

- praxe ve výrobě

- znalost práce na PC

Benefity:

- závodní stravování

- nepracujeme na směny, pouze ranní 6 - 14 hod.

- příspěvek na penzijní připojištění

- 5 týdnů dovolené

Pokud vás příležitost zaujala, rádi vám poskytneme další informace.

Společnost
NO77 s.r.o.
Adresa
Neratovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 33 000 – 42 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Chemický průmysl, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura