Hledáme posilu pro instalace internetových přípojek.

Internet není pouhá síť sítí. Internet je spojení lidí s lidmi.

STARNET není jen poskytovatel internetového připojení a chytré digitální televize s vlastní datovou síti, zasahující do desíti krajů České republiky. STARNET je především přátelský kolektiv, kde ten kdo chce, najde uplatnění.

Máte zájem se připojit k těm, kteří se starají se o to, aby lidé měli spojení se světem?

Aktuálně hledáme do lokálních týmů nové kolegy pro instalace a servis internetových přípojek.

Jste technicky zručný, rád pracujete přímo v terénu, upřednostňujete nezávislost?

Chcete rozvíjet své dovednosti a zároveň získat nové zkušenosti v oboru telekomunikací a služeb? Pokud jsme našli právě VÁS, neváhejte a pošlete nám Váš životopis.

STARNET, s.r.o. - na telekomunikačním trhu působíme více než 15 let.

Co Vám nabízíme?

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení Vaší práce (28.000 – 45.000 Kč měsíčně)
  • stabilní zázemí
  • flexibilní pracovní náplň a dobu
  • zajímavé firemní benefity
  • možnost kariérního růstu
  • pravidelná školení, pomoc kolegů, přátelský tým lidí

Co bude náplní vaší práce?

  • instalace internetových přípojek přímo u klientů naší společnosti
  • práce na infrastruktuře sítě
  • péče o stávající zákazníky

Co od Vás požadujeme?

  • ochotu pracovat
  • manuální zručnost
  • spolehlivost a flexibilitu
  • základní znalost práce na PC
  • ŘP sk. B a vlastní automobil

STARNET - společnost lidí.

Společnost
STARNET, s.r.o.
Adresa
Litoměřice
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Prodej a obchod, Řemeslné a manuální práce, Telekomunikace, Elektrikář, Technik, Dělník, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.