Středisko prevence a léčby drogových závislostí DROP IN o.p.s.

Lékař - psychiatr

Náplň práce:
- indikace substitučních látek (metadon a buprenorpfin)
- pohovory s klienty substitučního centra
- indikace dalších léčiv
- lze vyčlenit prostor a čas pro vlastní pacienty

Nabízíme:
- zázemí velké organizace s tradicí
- práci na celý úvazek (nebo dle dohody)
- podpora dalšího vzdělávání
- 30 dnů dovolené (dle domluvy 30+)

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství
- specializace v oboru návykové nemoci nebo psychiatrie výhodou
- schopnost spolupráce v týmu a spolehlivost
- motivaci pro práci s cílovou skupinou klientů substitučního centra
- dobré komunikační schopnosti bez předsudků
- odolnost vůči psychické zátěži
- trestní bezúhonnost
- časovou flexibilitu
- účast na pravidelných poradách týmu

Výběrové řízení je dvoukolové. V případě vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis emailem na adresu vesely (a) dropin.cz nebo do odpovědi na portále. Do předmětu napište VŘ CMS lékař Drop In. Vybraní uchazeči budou pozvání k ústnímu pohovoru. Informace o organizaci najdete na www.dropin.cz. Veškeré další dotazy směřujte na uvedený email. Organizace si vyhrazuje právo nikoho z uchazečů na pozici nepřijmout.

MUDr. Zdeněk Veselý
Vedoucí lékař Centra metadonové substituce Drop In, o.p.s.
Tel: + 420 602 214 717

Středisko prevence a léčby drogových závislostí - DROP IN, o.p.s.
Adresa
Těšíkova 986/4, Praha – Kamýk
Budínova 67/2, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psychiatr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.