BTL - manažer

Naše společnost KOLOMAKI se zabývá velmi důležitým obchodem-pomáháme sbírat a využívat dešťovou vodu v České republice. Za tímto účelem navrhujeme a vyrábíme podzemní nádrže na dešťovou vodu, speciální biofiltry pro její čištění, instalujeme zařízení na klíč a pomáháme našim klientům získávat dotace z fondu životního prostředí.

Aby se o nás všichni zájemci-klienti a partneři dozvěděli, a abychom pomohli obyvatelům České republiky omezit používání vzácné čisté pitné vody, abychom zachovali zásoby kvalitní podzemní vody v České republice, musíme v roce 2021 uspořádat minimálně 10 seminářů, účastnit se na 12 výstavách, promluvit na 10 odborných schůzkách a představit svůj produkt ve 20 velkých společnostech.

A aby k tomu všemu mohlo dojít, hledáme energického talentovaného organizátora.

Musíte být schopen pracovat samostatně, převzít odpovědnost, vypořádat se s neočekávanými situacemi a být schopen přesvědčit ostatní lidi o důležitosti své práce.

Ale vaše práce je opravdu důležitá: společně s vámi pomůžeme zachovat čistou pitnou vodu v České republice!

Zkušenosti s pořádáním akcí, znalost cizích jazyků, řidičský průkaz kategorie B jsou vítány. Vyžaduje se aktivita a pozitivní pohled na věci.


Informace o pozici

Společnost
Kolomaki s.r.o.
Adresa
Komenského 576, Zlonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Média, reklama a PR, Marketing, Prodej a obchod, Asistent v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Event Specialist, Media Planner, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kolomaki s.r.o., Zuzana Ďavdíková
777 072 100