Jsme nestátní nezisková organizace, která poskytuje své služby v sociální oblasti. Cílovou skupinou jsou lidé s postižením, senioři, lidé bez domova a všichni ti, kteří se dostali do nejrůznějších těžkých životních situací. Ve své práci realizujeme biblické zásady lásky a služby lidem potřebným a lidem v nouzi.

sociální pracovník

Požadujeme

  • Min. VOŠ sociálního zaměření nebo příbuzného oboru dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • Trestní bezúhonnost
  • Zkušenosti s metodickým a organizačním řízením a vedením pracovního týmu min. 1 rok
  • Výhodou zkušenosti v oblasti práce s cílovou skupinou
  • Komunikační dovednosti, organizační schopnosti, psychická odolnost

Náplň práce

  • Práce s cílovou skupinou osob s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením a poruchou autistického spektra
  • Metodické a organizační vedení týmu PSS
  • Zpracování i praktická aplikace standardů kvality

Nabízíme

  • Práce na plný pracovník úvazek (37,5 hodin týdně)
  • Osobní růst a rozvoj
  • Možnost dalšího prohlubování vzdělání
  • Zázemí stabilní organizace
  • Mzda: 24.900+ 600 (zvláštní příplatek) + osobní ohodnocení (po zkušební době)

V případě zájmu o pracovní nabídku zašlete svůj životopis společně s motivačním dopisem na email paní Veronice Sasynové nejpozději do 4.12. Zájemci budou na základě zaslaných dokumentů vybráni a pozváni k výběrovému řízení, které se uskuteční 15.12. v prostorách střediska.

Společnost
Slezská diakonie
Adresa
Nerudova 1041, Bohumín – Nový Bohumín
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 24 900 – 27 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.