Šlechtitelsko-osivářská společnost s předním postavením na českém trhu
hledá kandidáta/ku na pozici:

Obchodní zástupce / odborný poradce

Náplň práce:

  • Obchodní činnost v sektoru osiv a odborné poradenství pro pěstitele obilovin, řepek a dalších plodin
  • Vhodné jako vedlejší příjem pro soukromě hospodařící zemědělce
  • Vhodné pro aktivní důchodce s osivářskou nebo zemědělskou praxí
  • Vhodné pro studenty/absoventy zemědělských škol

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru zemědělství
  • Dobré obchodní a komunikační schopnosti
  • Aktivní a zodpovědný přístup
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Řidičský průkaz

Nabízíme:

  • Zázemí renomované zahraniční firmy
  • Odborný růst v dynamicky se rozvíjející firmě
  • Možnost osobního rozvoje
  • Stabilitu a perspektivu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Firemní benefity

Možnost nástupu od 1.1. 2021.

Pro bližší informace o dané pracovní pozici kontaktujte jednatele Ing. Mariana Špunara na níže uvedeném tel. čísle.

Písemnou nabídku se životopisem, kontaktními údaji a fotografií zašlete na níže uvedenou adresu nebo e-mail, nebo jednoduše jen zavolejte.

Zaručujeme absolutní diskrétnost při nakládání s osobními údaji.

SAATEN-UNION CZ s.r.o.
Rapool CZ s.r.o.
Chaloupky 354, 683 52 Šaratice
Tel.: 602 789 449,Fax: 541 22 11 13
www.saaten-union.cz

Společnost
SAATEN - UNION CZ s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: Prodej a obchod, Zemědělství, lesnictví a ekologie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.