Rádi bychom do týmu přijali posilu, která nám pomůže s dodávkou na datových projektech u našich klientů zejména v oblasti zpracování velkých dat - ať už streamované nebo v batchích a vytváření aplikací pro automatizované zpracování dat.

Budeš společně s nově založeným týmem vyvíjet produkt, pomocí kterého zpracováváme 4,5 milionu záznamu denně z automobilového trhu a pomocí těchto informacím pomáháme našim klientům lépe se rozhodovat. Vývoj produktu bude zahrnovat zpočátku zejména vývoj backendu a API rozhraní, vývoj probíhá agilní metodou a určitě budeš mít zásadní vliv na rozhodnutí ovlivňující architekturu řešení.

QA tým a proces teprve vzniká a je potřeba nastavit spoustu věcí, takže rozhodně budeš mít prostor prosadit svoje nápady.


Co můžeš očekávat:

Revolt BI není jenom o jednom projektu. Tým přináší konstantní feed nových výzev a zajímavých příležitostí. Revolt řeší problémy a naši zákazníci nás dobře zásobují. Od logistiky, přes sales, či marketing v tuto chvíli zpracováváme data pro všechny možné use cases.


Co očekáváme my:

Základem je dobrá komunikace v týmu a chuť se učit nové věci. Náš vývojový tým je zatím malý - tj. schopnost samostatně pracovat a činit rozhodnutí je základ.


Dále:

  • Znalost jazyka Node.JS.
  • Alespoň 2 roky zkušeností s QA automatizací.
  • Zkušenost s testováním REST architektury.
  • Schopnost komunikovat v angličtině.
  • Znalost Gitlab CI/CD nebo podobného CI/CD toolu výhodou.
  • Vůle učit se novým věcem.

Výhodou bude, pokud budeš umět:

Vždy oceníme znalost s technologiemi, které nám pomohou se posunou dál jako je např.: Spark, Incorta, Grafové databáze, Streamsets, H2O aj.


O nás:

Revolt BI je konzultační a datově analytická agentura. Vyrostli jsme zejména na Retailových klientech pro které jsme dělali reporting v Tableau, Power BI a GoodDatě, stavěli jsme datamarty zejména v Keboole a řešili automatizaci marketingu či různých procesů na skladě. V minulých dvou letech jsme dvakrát po sobě vyhráli inovační Hackaton Škoda Auto.

Naše vize je umět pomáhat firmám nacházet konkrétní hodnotu v datech a efektivně se transformovat a i z tohoto důvodu část naší kapacity je věnována konzultacím v oblasti sales, logistiky a marketingu.

V tuto chvíli je nás cca 30 - drtivá většina na pozicích Data Science a Data Engineering. V týmu jsou seniorní lidé se zkušenostmi z firem jako je McKinsey, O2, Keboola a další.

Od jiných podobných společností se odlišujeme tím, že se snažíme zpracovat data od začátku až do konce a začátkem myslíme design business procesu a zdůvodnění proč a jak se mají vůbec, které informace zapisovat. V minulosti jsme vytvářeli datové sklady, celopodnikové reporty v GoodData, Tableau, Power BI a Qlikview, počítali prediktivní a klasifikační modely a nyní vytváříme analytickou aplikaci, která má celoevropský dopad.

Více informací o nás a o tom jak pracujeme naleznete na webu www.revolt.bi.

Viz. (https://digibiz.cz/giuliano-giannetti-revolt-bi-nejvetsi-zajem-o-datove-sluzby-prichazi-z-retailu/)

Co vám můžeme nabídnout:

Budete dělat v rozvíjející se firmě, kde manažeři jsou sami analytici/vývojáři. Dělali jsme desítky projektů a víme co je potřeba k tomu, aby se věci dělaly efektivně. Práce nás baví a aktivně řešíme, jak posouvat dopředu nás, ale i Vás.

Budete dělat v týmu, kde budou kolegové, kteří vám pomůžou a posunou dále.


Informace o pozici

Společnost
Revolt BI s.r.o.
Adresa
Pobřežní 249/46, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Tester, Vedoucí vývoje/Team Leader, PHP vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Revolt BI s.r.o., Hana Kuželková