ADW je skupina dynamicky se rozvíjejících společností podnikající v oblasti obchodu se zemědělskými komoditami a hnojivy, výroby a prodeje krmných směsí, zemědělské prvovýroby a poskytování poradenství a služeb zemědělským subjektům.
Pro jednu ze společností, ADW AGRO, a.s., hledáme pro posílení našeho týmu vhodného kandidáta/-ku na pozici

Dispečer/Disponent nákladní přepravy

Náplň:

nákup přepravních služeb

plánování a organizování přeprav

optimalizace tras

komunikace s řidiči, kontrola pohybu vozidel

zajištění nezbytné administrativy

Požadujeme:

min. středoškolské vzdělání

praxe na pozici disponenta/dispečera vítána, není podmínkou

vhodné i pro absolventy s krátkou praxí

dobré organizační schopnosti, systematický přístup, pečlivost, komunikativnost, zodpovědnost,

dobrou znalost práce na PC

nutná znalost anglického jazyka (slovem i písmem)

ŘP sk. B

Nabízíme:

Práci v rychle se rozvíjející velké české obchodně-výrobní společnosti

Možnost uplatnit nabyté zkušenosti a potenciál

Samostatnou práci v dynamickém prostředí

Platové ohodnocení odpovídající významu pozice a dosaženým výsledkům

Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

Místo výkonu práce: Krahulov

Nástup: dle dohody

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis (nejlépe e-mailem).

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise pro společnost ADW dává uchazeč souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi.

Společnost
ADW AGRO, a.s.
Adresa
Krahulov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Dispečer, Logistik, Disponent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ADW AGRO, a.s., Renata Pudilová