Společnost Air Products se sídlem v Pensylvánii v USA je přední světovou společností zabývající se výrobou průmyslových plynů. Na trhu působí déle než 80 let. Hlavní obchodní jednotka společnosti Industrial Gases nabízí atmosférické a procesní plyny a související vybavení pro rafinerie, petrochemičky, automobilový průmysl, strojírenství a také oblast kovovýroby, elektroniky a potravinářský. Společnost Air Products je rovněž předním světovým dodavatelem technologií a vybavení pro LNG - zkapalněný zemní plyn. Air Products má 17 000 zaměstnanců v 50 zemích světa a usiluje o to, aby se stala nejbezpečnější a nejefektivnější výrobcem průmyslových plynů na světě s cílem vždy poskytovat nejlepší služby svým zákazníkům.

B2B Produktový a marketingový analytik *zdravé prostředí*

  • Lokalita: Praha, Brno, Bratislava
  • Trh: Česko Slovensko a Maďarsko
  • Typ smlouvy: plný úvazek
  • Minimální vzdělání: vysokoškolské
  • Jazyková výbava: Slovenština a Angličtina
  • Atraktivní platové ohodnocení

*V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete svůj životopis v příloze jako word dokument přes náš kariérní portál:

www.airproducts.cz/careers

reference: 29238BR

Mate zálibu a zájem o životní prostředí, udržitelnost a zelenou energi?

Jste specialistou na B2B marketing a mluvite aglicky? Tak tato pracovní nabídka by mohla bít právě pro vás.

O našem porfoliu:

Air Products služby a portfolio umožňuje našim zákazníkům:

  • · Výrobu plynu v místě spotřeby
  • · Membránové separátory a systémy
  • · Zařízení na kryogenní dělení vzduchu
  • · Zkapalněný zemní plyn (LNG)

Menším zákazníkům také nabízíme rozsáhlý sortiment plynů v lahvích.

Co budete dělat ve své roli a co se u nás naučíte?

Náplní Marketingového Analytika bude návrh a úspěšná implementace marketingových a obchodních strategií s důrazem na naše malé či velké odběratele plynovich lahví, či komlexních instalací, popsaných výše.

  • · Řízení všech prvků marketingového mixu s důrazem na produktovou a komunikační část;
  • · vaše zkušenosti vám pomohou během diskuzí s vedením definovat strategii pro vstup na nové trhy;
  • · strategicky zaměřené marketingové plány pro zvýšení poptávky v konkrétním segmentu;
  • · vyvíjení cílených nabídek a kampaní;
  • · organizace, dohled a reporting nad realizací propagace produktů a brandu;
  • · vytváření kreativních přístupů pro kampaně;
  • · získávání potřebných dat k vyhodnocování efektivity spoluprací marketingovimi agenturami;
  • · průzkum trhu v oblasti oil&gas a technických plunu;
  • · analýza trhu, sledování odlišností kultur, aktuální nálady a trendů;
  • · analýzy webů potenciálních partnerů;
  • · pomoc našim partnerům s propagací a sledováním konverzí;
  • · podpora prodeje prostřednictvím kampaní, recenzí, soutěží a akcí.

Co od vás očekáváme?

  • VŠ, se zaměřením na marketing a management;
  • zkušenosti s výrobního prostředí, nejlépe ten, kdo dodává přímo do OEM nebo Tier 1;
  • praxi v online marketingu alespoň 3 roky;
  • zálibu a zájem o životní prostředí, udržitelnost a zelenou energi;
  • zkušenosti se stanovováním rozpočtů a tvorbou kampaní;
  • orientaci na průmyslovém trhu;
  • znalosti a přehled o základních principech a trendech hýbajících digitálním prostředím;
  • znalosti nástrojů online marketingu, plánování a základ webové analytiky (Google Analytics; PPC);
  • pro-aktivitu a důraz na včasné a úplné dokončování úkolů;
  • důslednost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a asertivitu.

Těšíme se na vás,

HR a talent tým Air Products.

Rádi bycho vás podpořili v dalším výběrovém procesu v budoucnu. Navštivte naše kariérní stránky a zaregistrujte se!

Společnost
AIR PRODUCTS spol. s r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Slovenština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Chemický průmysl, Marketing, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AIR PRODUCTS spol. s r.o., Stephanie Nestaval