Společnost, která se specializuje na výrobu především pro automotive sektor hledá PROJEKTOVÉ TECHNOLOGY na významné projekty do svého týmu:

Pracovní náplň:

  • je zodpovědný za zajištění řádných technologických podmínek při náběhu nové výroby a sériové výroby
  • předkládá návrhy na optimalizaci výrobního procesu
  • je zodpovědný za změnová řízení pracovních podkladů
  • navrhuje a realizuje optimalizace montážních linek, zajišťuje návratnost investice do výroby
  • pracovat v projektovém týmu (vedoucí projektu, logistik, výroba, kvalitář) a spolupracuje se sériovým týmem.

Požadujeme:

  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti (automotive, strojírenství)
  • znalost principů lean six sigma
  • schopnost pracovat v projektovém týmu a spolupracovat se sériovým týmem

Nabízíme:

  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • stabilní postavení společnosti na trhu
  • pestrou a dynamickou práci v přátelském kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • odměny (životní a pracovní výročí)
  • další firemní benefity

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte napřímo kontaktovat Helenu Doubkovou na tel. +420 777 837 230.

Společnost
ALTRO Management Consultants s.r.o.
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Individuální rozvržení pracovní doby, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Technolog ve strojírenství, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

ALTRO Management Consultants s.r.o., Helena Doubková
+420 777 837 230