Magistra je rychle se rozvíjející dynamická společnost v perspektivním prostředí farmacie. Poskytujeme obchodně marketingový servis soukromým lékárnám. Sdružujeme přes 200 lékáren v České republice pod značkou sítě Magistra lékárny. Hledáme, ideálně, zkušeného matadora z obchodu se znalostí Trade marketingu retailu farmacie. Jsme flexibilní, přátelští, nechybí nám smysl pro humor a našim zaměstnancům se snažíme vždy vyjít vstříc.

DTP, grafik

Náplň práce:

  • Příprava grafických návrhů a zlom, vytvoření finálních dat - POP a POS materiály, velkoformáty, brožurky, letáky, plakáty, bannery, obaly, inzerce do médií.
  • Úzká spolupráce s marketingovým oddělením s návazností na produkci.

Požadujeme:

  • Dobrá znalost Adobe produktů: Photoshop, Acrobat, Illustrator, InDesign. (V aktuální verzi.)
  • Samostatná organizace a plánovaní práce.
  • Grafické cítění.
  • Spolehlivost, zodpovědnost.
  • Odolnost proti stresu.
  • Praxi na obdobné pozici.

Nabízíme:

  • Práci v mladém kolektivu a příjemném prostředí.
  • Motivační finanční ohodnocení a další firemní benefity.
  • Práce z domova možná.
  • Nástup možný ihned.

Společnost
MAGISTRA a.s.
Adresa
Karlovo náměstí 325/7, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Média, reklama a PR, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel