Jsme česká společnost TTC MARCONI působící na trhu od roku 1993 na evropských telekomunikačních trzích jako systémový integrátor a významný dodavatel komunikačních sítí nové generace zejména pro oblasti energetiky, telekomunikací, dopravy, veřejné správy, obrany a bezpečnosti.

Zakládáme si na odbornosti, spolehlivosti, férovému přístupu k našim zákazníků a také k sobě navzájem.

V současné době hledáme zapálené a tvůrčí kolegy, kteří se budou chtít stát součástí výzkumně vývojového projektu, jehož cílem je generační obměna produktů spadajících do segmentu Ilot, digitalizace v drážní dopravě a energetice. Tento projekt navazuje na naše další činnosti v oblasti moderního provisioningu a dohledového systému masivních rozprostřených sítí (průmyslové počítače, koncentrátory dat a další prvky informačního systému).

Budete mít možnost nejen konzultace se zkušenými kolegy, ale i vidět výsledky své práce přímo aplikované v živých projektech.

Přidejte se k nám!

HW VÝVOJÁŘ

Co vás čeká

  • Pracovat na moderních a nových telekomunikačních zařízeních
  • Vylepšovat stávající perspektivní produkty
  • Podílet se na zajímavých projektech, např. v oblasti IoT, energetiky nebo dopravy
  • Spolupracovat na návrhu blokových diagramů pro nové produkty
  • Vytvářet schémata podle blokového diagramu nebo slovního popisu
  • Vyhledávat vhodné součástky
  • Kreslit schémata desek plošných spojů
  • Mít zodpovědnost za tvorbu dokumentace
  • Oživovat prototypy, podílet se na komplexním testování a spolupracovat při uvádění do provozu

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít

  • Zkušenost s návrhem schémat podle blokového diagramu
  • Orientaci v digitálních a analogových obvodech
  • Znalost sériových rozhraní (SPI, I2C, RS232, RS485, CAN, TDM, USB, Ethernet, Serdes, LVDS, …)
  • Znalost pravidel pro návrh plošných spojů
  • Zkušenost s vývojovým prostředím KiCad nebo jiným
  • Orientaci v datasheetech výrobců součástek (porozumění technické angličtině)
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechnika / elektronika nebo praxi v délce alespoň 2 roky na obdobné pozici

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Znalost principů síťových protokolů
  • Zkušenosti s verzovacím SW, např. Subversion
  • Možnost nám ukázat nějaký vlastní výtvor / výstup domácího bastlení

Co vám můžeme nabídnout

  • Rozmanitou pracovní náplň, zajímavé projekty
  • Možnost práce z domova 2-3x do týdne, případně možnost vzdálené práce (po zapracování)
  • Možnost učit se novým věcem a odborně růst
  • Stabilní prostředí české firmy
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Týden dovolené navíc nad zákonný rámec – celkem 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna Sick Days (hrazené zaměstnavatelem)
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování – možnost závodního stravování v místě pracoviště
  • Zvýhodněné sazby pojištění soukromých vozidel
  • Výhodné ceny služeb mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • Nástup možný ihned, ale není nezbytnou podmínkou – rádi na vás počkáme

Společnost
TTC MARCONI s. r. o.
Adresa
Pardubice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TTC MARCONI s. r. o., Kristýna Šiková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.