Dobrý den!

Vítejte v Employment Express. Děkujeme Vám za Váš zájem o tuto pozici.

V případě, že splňujete požadavky, budeme rádi, když o následující pozici zažádáte. Můžete si být jisti, že se Vám dostane přátelských a profesionálních služeb, stejně tak jako rady pro Vaši budoucí kariéru.

TRADE MARKETING EXECUTIVE pro americkou FMCG společnost

Naším klientem je americká společnost působící v oblasti rychloobrátkového zboží. V současnosti vyhlašují výběrové řízení na pozici TRADE MARKETING EXECUTIVE. Jedná se o samostatnou pozici v rámci trade marketingu, jejíž hlavním cílem je zajištění a distribuce POS materiálů v rámci jednotlivých marketingových kampaní, a to na všech obchodech v rámci České republiky.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za implementaci a uskutečnění aktivačních plánů (plánů v oblasti trade marketingu) u každého zákazníka
  • Generování a vytváření vstupních dat a informací pro aktivačního manažera při tvorbě jednotlivých kampaní
  • Zodpovědnost za dodržováním stanoveného rozpočtu, a to jak v oblasti centrálního nákupu, tak i v přepravě
  • Koordinace aktivit s obchodníky v terénu: představování trade marketing aktivit a souvisejících materiálů včetně plan-o-gramů, insertů, barket, atd.
  • Zodpovědnost za lokální produkci odsouhlasených materiálů pro jednotlivé kampaně včetně zajištění překladů do českého jazyka a následné druhotné kontroly
  • Produkce materiálů pro obchodní zástupce
  • Implementace a rozvoj speciálních projektů týkajících se umístění produktů společnosti na prodejnách
  • Budování pozitivních a efektivních vztahů s dodavateli
  • Aktivní a konstantní spolupráce s Co-Packing koordinátorem na „co-packs“
  • Zodpovědnost za zásoby POS materiálů, zajištění efektivní komunikace s logistickým partnerem
  • Dohled nad efektivním využitím rozpočtu a zdrojů (produkce materiálů, doprava, skladování)

Úspěšný uchazeč musí splňovat následující požadavky:

  • Předchozí pracovní zkušenost v trade marketingu
  • Velice dobrá znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2 (přímá nadřízená je cizinka, denní komunikace v aj)
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Schopnost řešit problémy organizačního charakteru
  • Velice dobrá znalost MS Excel

Nabízíme Vám:

  • zajímavou a samostatnou práci s možností osobního i profesního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick-days
  • Možnost využití home-office
  • Penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Kupon MHD
  • Multisport kartu
  • Nákup produktů se zaměstnaneckou slevou
  • Mobilní telefon pro pracovní i soukromé využití

Společnost
Employment Express, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Trade Marketing, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura