Jsme marketingová agentura a věříme, že špičkový marketing může výrazně urychlit rozvoj firem a lidí. Proto pomáháme firmám s dobrým produktem, aby byly ještě úspěšnější.

Vytváříme pro klienty růstové strategie a posouváme jejich marketing výrazně kupředu. Hledáme kolegu nebo kolegyni, který nám pomůže získávat nové klienty v oblasti PPC reklamy a starat se o ně.

Account manažer pro prodej PPC reklamy

Za výsledky si vyděláte fakt dobré peníze.

Cítíte, že potřebujete pracovní změnu a máte v sobě elán i duši obchodníka? Pak čtěte dál.

Co Vás čeká?

  • Obchodování: budete nabízet naše řešení v oblasti PPC reklamy a domlouvat obchody
  • Zajímaví klienti, projekty i firmy
  • Domlouvání schůzek s potenciálními zákazníky, cesty za nimi a telekonference
  • Týmový návrh řešení, která klienty posunou kupředu
  • Čerstvé ovoce a skvělá káva v kanceláři pro Vaše občerstvení

Co Vám nabízíme?

  • Čeká vás férová dlouhodobá spolupráce a zaměstnání, které dává smysl
  • Vytvoříte úzce propojený tandem s naším klidným a houževnatým PPCčkařem
  • Když budete hodně pracovat, hodně si vyděláte (fix + provize)
  • Máme kancelář přímo v centru Brna
  • I za běžných podmínek můžete občas využívat homeoffice
  • Dostanete od nás pracovní telefon i notebook
  • Preferujeme plný úvazek, zkrácený úvazek dohodou.

Kdo přesně jsme?

  • Jsme malá marketingová agentura, která již 14 let pomáhá firmám s dobrým produktem, aby byly pomocí marketingu úspěšnější
  • Jsme partnerem Googlu a ověřenou agenturou Skliku
  • Pro klienty kromě PPC kampaní vytváříme růstové strategie, vizuální styly a atraktivní obsah. Snažíme se marketingové nástroje propojovat a hledat nejlepší řešení
  • Tento rok jsme získali mezinárodní cenu German Design Awards

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Duši obchodníka. Budete telefonovat potenciálním zákazníkům a domlouvat si s nimi schůzky. Odmítnutí nesmíte brát jako prohru
  • Zkušenosti v obchodu jsou nezbytností. A znalosti on-line marketingu (PPC, Google Analytics, sociální sítě) jsou výhodou. Systémy nebudete přímo nastavovat, ale orientace v typech kampaní a číslech je žádoucí
  • Protože budeme orientovaní na výsledek, požadujeme výkonnost, houževnatost a tah na branku
  • Abychom zakázky udrželi na uzdě, potřebujeme vaši důslednost (dodržování termínů, dotahování úkolů na 100 %, pečlivé záznamy do našeho systému)
  • Týmový duch, férovost a otevřená komunikace jsou nezbytností, stejně jako ochota učit se stále něco nového
  • Musíte umět řídit (firemní auto pro cesty k zákazníkům k dispozici)

Nastoupit u nás můžete ihned. Jen, co se domluvíme.

Společnost
MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ, s.r.o.
Adresa
Rašínova 103/2, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.